Võrumaa aasta õppija – Tõnis Anton

17.oktoobril toimus Võrumaa täiskasvanuhariduse tunnustussündmus Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskuse kompetentsikeskuses TSENTER. Võrumaa aasta õppija tiitli pälvis meie haridustehnoloog Tõnis Anton!

2024-10-21T11:52:47+03:00Esmaspäev, 21. oktoober, 2024|

Õnnitleme!

Võru maakonna 1.-4. klasside peastarvutamise võistluse “Mina oskan” 2. klasside arvestuses saavutasid Sebastian Raudsik I ja Albert Märdin III koha. Õpilasi juhendas õpetaja Koidu Süvaorg.

2024-10-17T08:19:12+03:00Neljapäev, 17. oktoober, 2024|

Õnnitleme!

Võru linna AASTA ÕPETAJA 2024 tunnustuse pälvis meie kooli eripedagoog ja HEV koordinaator  Maarja Põder.

2024-10-07T10:56:29+03:00Esmaspäev, 7. oktoober, 2024|

Õnnitleme!

25.09 toimusid Kubijal Võrumaa koolinoorte MV murdmaajooksus. Meie kooli õpilased saavutasid järgmised esikolmiku kohad:

I koht Eva Lotta Joonas

Kiidame ja tunnustame ka kõiki teisi osalenud sportlasi!

2024-09-26T10:22:20+03:00Neljapäev, 26. september, 2024|

Õnnitleme!

Võru maakonna koolinoorte MV orienteerumises osalesid edukalt Robert Märtin (I koht); Joosep Adamson (II koht) ja Ralf Puusepp (III koht).
Võru maakonna koolinoorte MV 2024 6.-9. kl poiste jalgpallis saavutas meie meeskond II koha. Mängisid Karel Tõnts, Sepo Sõmer, Mattias Lehtna, Rasmus Uibo, Robert Märtin, Artem Kalaushchenko, Stein Nopason, Kirill Daradanov, Mairon Morel.
Võru Kesklinna Kooli 6.-9. kl tüdrukud tulid Võru maakonna koolinoorte jalgpalli meistriteks. Võistkonda kuulusid: Stefi Taaber, Madli Eskla, Lisete Aasa), Mirja Silva Kaljula, Hettel Soome, Hanna-Liisa Kallas, Meribel Kumm, Vanessa Vassilenko ja Grete Truuta Eks.
Palju õnne õpilastele ja aitäh juhendanud kehalise kasvatuse õpetajatele ning treeneritele!
2024-09-20T08:43:56+03:00Neljapäev, 19. september, 2024|