VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

TERVIS

KOOSTÖÖ

ÕPIHUVI

HOOLIVUS

VASTUTUS

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

TERVIS

KOOSTÖÖ

ÕPIHUVI

HOOLIVUS

VASTUTUS

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

Olümpiaadide tulemused2019-03-18T14:59:44+02:00

Olümpiaadide tulemused

2020/2021 õppeaasta

OlümpiaadÕpilaneKlassTulemusÕpetaja
Eesti keelLasse Rihard Sissas8.b2. kohtAigi Musto
Anne Lee Tiks7.b3. kohtAigi Musto
MatemaatikaKaroliina Salumets7.a2. kohtHelve Sibul
Hiie Utsu7.a3.-5. kohtHelve Sibul
Anne Lee Tiks7.b3.-5. kohtHelve Sibul
Grete Truuta Eks5.a3. kohtMaria Juul
Karl Pärtel Arvi 8.c3.-4. koht Reene Õigus
4. klasside ettelugemise videovõistlusGert Lumi4.beripreemiaKaie Püvi
KeemiaLasse Rihard Sissas8.b1. kohtAve Arop
Mirtel Kuuse9.b2. kohtAve Arop
BioloogiaAnne Lee Tiks7.b1. kohtMerike Niitmets
GeograafiaHenri Ausin7.c3. kohtKülli Kärson
Lasse Rihard Sissas8.b2. kohtKülli Kärson
Otto Toomas Kibena9.a3. kohtKülli Kärson
ÜhiskonnaõpetusElysee Martina Morel9.c3. kohtKarin Raudik
KunstiõpetusSireliis Viiberg8.a2. koht, vabariigis 6. kohtTiina Suumann
XIX A. Adsoni nimeline võrukeelne ettelugemisvõistlusGert Lumi,
Jaanika Voitka,
Emili Taaber
4.b1. kohtKaie Püvi
Nahkhiire unejuttude võistlus (üleriigiline)Kermo Vaab5.deripreemiaAnne Kuklane
3. klasside kirjandusmängMiia Goos,
Axel Silm,
Loore Tagen
3.b3. kohtInga Kirss
InimeseõpetusMeribell Kumm5.a1. kohtMerike Niitmets
Grete Truuta Eks5.b3. koht
Anne-Lee Tiks7.b1. koht
Hiie Utsu7.a2. koht
Lasse Rihard Sissas8.b1. koht
Berta Elyse Palk8.a3. koht
Vabariiklik poiste-solistide võistulaulmineOliver Keel6.a1. kohtMaire Nirk

2019/2020 õppeaasta

OlümpiaadÕpilaneKlassTulemusÕpetaja
NutiviktoriinMia Goos
2.b2. koht
Koidu Süvaorg
Mariliina Sanin2.b2. kohtKoidu Süvaorg
KeemiaMirtel Kuuse8.b2.-3. kohtAve Arop
Rio Truija9.a3. kohtAve Arop
EmakeelLasse Rihard Sissas7.b1. kohtAigi Musto
Mirtel Kuuse8.b3. kohtEne Jakobson
BioloogiaKaret Meier9.a2. kohtAve Arop
Nuputa viktoriinKaroliina Salumets, Hiie Utsu
Marten Potsepp, Hendrik Hollas
6.a
5.b
3.-4. kohtHelve Sibul, Merit Mõttus
AjaluguHiie Utsu6.a3. kohtKarin Raudik
Karl Pärtel Arvi7.c3. koht
Kärt Utsu8.c2. koht
Robin Laiv8.b3. koht
Jürgen Joonas9.a2. koht
Inglise keele nuputamisvõistlusHiie Utsu
Jaden Ordašokov
Kert Malõgin
6.a
6.c
6.a
1. kohtJana Kalk
GeograafiaRio Truija9.a2. kohtKülli Kärson
Karl Pärtel Arvi7.c3. koht
MatemaatikaErich Alvar Ramcke4.a1. kohtHele Hinn
Grete Truuta Eks4.a3.-4. kohtHele Hinn
Anne Lee Tiks6.b3. kohtHelve Sibul
Rio Truija9.a1.-2. kohtMarianne Jaanson
Etlusvõistlus "Kolmas loeb"Gert Lumi3.b1. kohtKaie Püvi
Jutuvõistlus "Hea on olla hea"Kermo Vaab4.d3. kohtAnne Kuklane
Otto Mattias Jõgi6.deripreemiaAnne Kuklane
Sten Roosi muinasjutuvõistlusMirtel Kuuse8.beripreemiaEne Jakobson
Lotta Hõrak8.aeripreemiaEne Jakobson
Vabariiklik matemaatika olümpiaadRio Truija9.a6. kohtMarianne Jaanson
Maailma Laste Haikukonkurss "Sport"Otto Mathias Jõgi 6.dÜks Eesti võitjatest Anne Kuklane ja Tiina Suumann

2018/2019 õppeaasta

OlümpiaadÕpilaneKlassTulemusÕpetaja
Maakondlik ettelugemise võistlus
“Kus hundist räägitakse”
Oliver Keel
4.a2. koht
Inga Kirss
Gerret Müürsepp4.cEripreemia:
Mõjuva häälega lugeja
Merike Niitmets
KeemiaRio Truija8.a1. kohtAve Arop
Inglise keele viktoriinLisett Urbanik, Sireliis Viiberg,
Krisabella Sukk-Tiks
6.a2. kohtLy Kõiv
Nuputa võistlusLasse Rihard Sissas
Karl Pärtel Arvi
Karoliina Salumets ja Hiie Utsu
6.b
6.c
5.a
1. kohtReene Õigus
Helve Sibul
EmakeeleolümpiaadAurelia Kumm7.a3. kohtMerlin Mürk
Kertu Peelo9.a3. kohtEne Jakobson
MatemaatikaRio Truija8.a1. kohtMarianne Jaanson
Karoliina Salumets5.a1.-2. kohtHelve Sibul
Hiie Utsu5.a1.-2. kohtHelve Sibul
KunstiõpetusKertu Peelo9.a2. kohtTiina Suumann
3.-4. klasside kirjandusmängHeleene Anton,
Kerttu Hallist,
Oliver Keel
4.a1. kohtInga Kirss
Luule Puusepp
6.-9. kl etlusvõistlus TooliteaterJarko Ilves7.bLaureaatAigi Musto
1.-6. klasside etlusvõistlus
„Ellen Niiduga Midrimaal“
Karl Cristian Tamberg5.aLaureaatKaie Püvi
Saksa keele kõnevõistlusKertu Peelo9.a1.-4. kohtEvi Niilits
6. kl õpilaste meeskondlik võistlusmäng "In Stationen"Sireliis Viiberg
Anna-Grete Kuusik
Gregor Vendla
Denis Grisjuk
6.a3. kohtEvi Niilits
Värska tantsulapse võistlusJarko Ilves7.b1. kohtMarianne Jaanson
GeograafiaKaret Meier8.a1.-2. kohtKülli Kärson
Anna-Britt Piirisild9.b2. kohtKülli Kärson

2017/2018 õppeaasta

OlümpiaadÕpilaneKlassTulemusÕpetaja
Saksa keele võistlusmäng
"In Stationen"
Mirelle Lepp, Karina Soboleva,
Marek Eelsoo, Harlis Heliste
5.b3. kohtSirje Parv
Marju Kõva
Lasse Rihard Sissas, Markus Lehtna,
Emil Truija
5.b2. kohtSirje Parv
Marju Kõva
Konkurss „NODI –
noored disainivad 2018“
Henri Ausin4.c1. kohtTiina Suumann
Karl Cristian Tamberg, Ruudi Tukk4.a2. kohtTiina Suumann
Inglise keele ristsõnade
lahendamise võistlus
Rio Truija7.a2. kohtMare Veiderpass
TooliteaterJarko Ilves6.bLaureaatAigi Musto
Luule Puusepp
Saksa keele kõnevõistlusKirke Rumvolt9.a3. kohtEvi Niilits
3. klasside ettelugemisvõistlus
"Kolmas loeb!"
Lenne Kukk3.a1. kohtInga Kirss
Oliver Keel3.a2.-3. kohtInga Kirss
MatemaatikaHiie Utsu4.a1. kohtHele Hinn
Vene keelRio Truija7.a1. kohtKülliki Mattus
KunstiõpetusAnna-Britt Piirisild8.b3.-4. kohtTiina Suumann
KeemiaKerttu Vill8.a1. kohtAve Arop
Nuputa võistlusKaret Meier, Rio Truija,
Robin Truup
7.a1. koht
vabariigis
4. koht
Maria Juul
Maakondlik ettelugemise võistlus
"Kõik on kõige targemad"
Karl Cristian Tamberg4.a1. koht
vabariigis
1. koht
Kaie Püvi
Luule Puusepp
Hiie Utsu4.a2. kohtKaie Püvi
Luule Puusepp

2016/2017 õppeaasta

OlümpiaadÕpilaneKlassTulemusÕpetaja
Saksa keele kõnevõistlusArto Kivioja8.a3. kohtEvi Niilits
Saksa keele 6. klasside võistlusJürgen Joonas, Marten Männiste,
Oliver Oroperv, Robin Truup
6.a3. kohtEvi Niilits
MatemaatikaOtto Toomas Kibena5.a2. kohtMarianne Jaanson
TooliteaterSippie Guth9.blaureaatEne Jakobson
Etlusvõistlus
"Ellen Niiduga Midrimaal"
Võrumaa voor
Kert Malõgin3.a1. koht
vabariigis
3. koht
Kaie Püvi
KunstiõpetusIiris Tisler9.a1.-2. kohtTiina Suumann
Helen Cornelia Kuklane9.a3. kohtTiina Suumann
Vabariiklik konkurss
"NODI - Noored Disainivad 2017"
Lasse Rihard Sissas4.b1. kohtTiina Suumann
Mirtel Soomets5.b1. kohtTiina Suumann
Nuputa võistlusAurelia Kumm,
Otto Toomas Kibena
5.a2.-3. kohtMarianne Jaanson
Maria Juul
Rio Truija, Robin Truup6.a2.-3. kohtMarianne Jaanson
Maria Juul
6. klasside inglise keele viktoriinRio Truija, Hendrik Kavant,
Marten Männiste
6.a3.-4. kohtMare Veiderpass
Marian Puusepp, Lisete Marjapuu,
Anna-Nicole Keel
6.b3.-4. kohtIngrid Kirk
Teaduslahingu Võrumaa voorKirke Rumvolt, German Land,
Markus Vetemäe
8.a1. kohtAve Arop
Katariina Kraak, Cristopher Tammesoo,
Egerti Kiisk
9.a3. kohtAve Arop
EmakeelSaara Denisov9.a3. kohtEne Jakobson
BioloogiaGetriin Meister9.a2. kohtAve Arop
Kertu Peelo7.a3. kohtAve Arop
GeograafiaSaara Denisov9.a1. kohtKülli Kärson
Karmel Ader9.a2. kohtKülli Kärson
Inglise keele tõlkevõistlusKirke Rumvolt8.a1. kohtIngrid Kirk
Vabariiklik kodanikupäeva viktoriinMirjam Kivimäe9.a2.-3. kohtTiiu Ojala
Vabariiklik esseekonkurss
„Eesti Vabariigi 100. sünnipäev –
kas olen külaline
või sünnipäevalaps?“

Katariina Kraak9.a1. kohtTiiu Ojala
Romet Vislapuu9.b2. kohtTiiu Ojala
Maakondlik ettelugemise võistlus
„Meri lasteraamatutes“
Lasse Rihard Sissas4.b1. koht
vabariigis
3. koht
Aigi Musto
Luule Puusepp
Berta Elyse Palk4.a3. kohtKaie Püvi
Luule Puusepp

2015/2016 õppeaasta

OlümpiaadÕpilaneKlassTulemusÕpetaja
Sten Roosi muinasjutuvõistlusSaara Denisov8.aEripreemiaEne Jakobson
TooliteaterSaara Denisov8.aLaureaatEne Jakobson
Saksa keele 6. kl võistlusAnett Laidver, Karmen Malva,
Hanna Parv, Kirke-Marie Plakso
6.b1.-2. kohtEvi Niilits
FüüsikaChrister Palu9.b1. kohtHille Kesa
Saksa keele kõnevõistlusAndre Viitkin9.a2. kohtEvi Niilits
MatemaatikaOtto Toomas Kibena4.a1.-2. kohtMarianne Jaanson
KunstiõpetusIiris Tisler8.a1. kohtTiina Suumann
Karolin Eks9.a2. kohtTiina Suumann
AjaluguSippie Guth8.b3. kohtTiiu Ojala
BioloogiaGetriin Meister8.a3.-4. kohtAve Arop
MatemaatikaEgert Arujõe8.b3.-4. kohtMarianne Jaanson
KeemiaSaara Denisov8.a3. kohtArve Arop
Vabariiklik esseekonkurss
„Kuidas ning milles saaksid noored
olla kasulikud Eesti ühiskonnale?“
Getriin Meister8.a2. kohtTiiu Ojala
Jaanika Lang9.a3. kohtTiiu Ojala
Vene keelMartin Pekka
Jana Dzuba
Egerti Kiisk
7.b
8.b
8.a
1. kohtKülliki Mattus
Inglise keele tõlkevõistlusGetriin Meister8.a2. kohtLy Kõiv
GeograafiaSaara Denisov8.a1. kohtKülli Kärson
Arto Kivioja7.a3. kohtKülli Kärson
Karolin Eks9.a3. kohtKülli Kärson

2014/2015 õppeaasta

OlümpiaadÕpilaneKlassTulemusÕpetaja
Matemaatika võistlus
Känguru (vabariiklik)
Rio Truija4.a7. kohtHele Hinn
Võistumiksi üle-eestiline
9. kl matemaatika võistlus
Anete Kõlli
Renalt Mäesaar
Käthrin Kaurson
Alisija Vasserman
Virkeli Viiberg
9.a1.-5. kohtMarianne Jaanson
Eliisa Raag
Liis Laul
Kelly Luik
Karmen Maat
9.b1.-5. kohtMarianne Jaanson
4. kl õpioskuste olümpiaadRio Truija
Kartin Juul
Karet Meier
4.a1. kohtLuule Puusepp
Lisett Kööts
Marian Puusepp
Hans Peeter Pajumäe
4.b2. kohtLuule Puusepp
3. kooliastme õpioskuste
olümpiaad
Saara Denisov
Karolin Eks
Anete Kõlli
7.a
8.a
9.a
1.-2. koht
Saksa keele kõnevõistlusAnete Kõlli
Kelli Luik
9.a
9.b
1. koht
2. koht
Evi Niilits
Inglise keele ristsõnade
lahendamise võistlus
Saara Denisov
Victoria Vlassenko
7.a3. kohtLy Kõiv
Etluskonkurss TooliteaterKarolin Eks
Saara Denisov
8.a
7.a
LaureaatEne Jakobson
KirjandusmängOliver Oroperv
Jürgen Joonas
Robin Truup
4.a2. kohtLuule Puusepp
Inga Kirss
Lisett Kööts
Marian Puusepp
Hans Peeter Pajumäe
4.b3.-4. kohtLuule Puusepp
Inga Kirss
ProgeTiigri 2014 õpilaskonkurss
“Tuleviku õpperuum 2050”
Victoria Vlassenko
Saara Denisov
7.a2. kohtEvi Tarro
Vabariiklik kodanikupäeva esseekonkurssKristina Bianca Rantala
9.a
2. koht
Tiiu Ojala
Getrin Valge
Laura Ruuder
Andre Viitkin
8.a
9.b
8.b
2. koht
3. koht
3. koht
Tiiu Ojala
IX üle-eestilise poiste-solistide võistulaulmineLasse Rihard Sissas2.bMaakonnas 2. koht, poolfinaalis 1. koht, vabariigis 6. parima seas.Signe Rõõmus
Vene keele tõlkevõistlusLiis Laul9.b2. kohtKülliki Mattus
Inglise keele tõlkevõistlusKarolin Eks8.a1. kohtIngrid Kirk
Getrin Valge8.a2. kohtIngrid Kirk
GeograafiaSaara Denisov7.a1. kohtKülli Kärson
Karolin Eks8.a1.-2. kohtKülli Kärson
BioloogiaGetriin Meister7.a2. kohtAve Arop
EmakeelK.B. Rantala9.a1. kohtEne Jakobson
MatemaatikaRio Truija4.a 1. kohtHele Hinn
NuputaEgerti Kiisk
Karmel Ader
Saara Denisov
7.a1. kohtMaria Juul
KunstiõpetusAlisija Vasserman9.a1. koht
vabariigis 6. koht
Tiina Suumann
TehnoloogiaõpetusAlvar Rosar8.b2. kohtKalle Kalkun
Inimeseõpetuse ainevõistlusAnn-Marie Külaviir8.a1.-2. kohtHeli Maaslieb
Karel Nagel8.a3.-5. kohtHeli Maaslieb
Inimeseõpetus piirkonnavoorKaili Karro6.a2. kohtHeli Maaslieb

2013/2014 õppeaasta

OlümpiaadÕpilaneKlassTulemusÕpetaja
Eesti Ajaloo ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi poolt korraldatud ajalooalaste uurimistööde võistlus teemal „Pärand on pärandus“Jürgen Külm9.b3. kohtTiiu Ojala
Kristiina Kõrbe9.bRaamatupreemiaTiiu Ojala
Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutuse Meie Inimesed korraldatud kodanikupäeva esseekonkurss „Mida tähendab mulle, kui Eesti kodanikule, aktiivne ühiskonnaelus osalemine“Alisija Vasserman
8.a
2. kohtTiiu Ojala
Ene Jakobson
Laura Kall 9.a
Ode Maria Punamäe
9.b
3. kohtTiiu Ojala
Ene Jakobson
Robert Rästa 9.a
TooliteaterKätriin Mee 9.bLaureaaditiitelEne Jakobson
RoboMiku Lahingu mängude programmeermisvõistlusAndres Eichenbaum5.a3. kohtEvi Tarro
Victoria Vlassenko 6.a
Saksa keelKristina Bianca Rantala 8.a1. kohtEvi Niilits
Laura Kall 9.a2.-3. koht
Liset Kivioja 9.a2.-3. koht
Sten Roosi muinasjutuvõistlusKristina Bianca Rantala 8.aEripreemiaEne Jakobson
Saksa keele kõnevõistlusLisanne Järv 9.a1. kohtEvi Niilits
KunstiõpetusKarolin Eks 7.a2. kohtTiina Suumann
AjaluguKarolin Eks 7.a3.-4. kohtTiiu Ojala
Nuputa võistlus 5.-6. klMario Kaunis5.b3. kohtMaria Juul
Arto Kivioja 5.a
Sippie Guth 6.b
Karmel Ader 6.a
GeograafiaKarolin Eks 7.a3. kohtKülli Kärson
Inglise keele tõlkevõistlus 8. klassideleKristina Bianca Rantala 8.a1.kohtIngrid Kirk
Vene keelLiis Laul 8.b3.-4. kohtKülliki Mattus

2012/2013 õppeaasta

Sten Roosi muinasjutuvõistlus
eripreemia Ode Maria Punamäe 8.b kl õp Ene Jakobson
eTwinningu projekt “Christmas is coming soon”
kvaliteedimärk 5.a kl õp Evi Tarro
Vabariiklik projekt “Tere, kevad!”
10 aktiivsema hulgas 5.b kl õp Hele Peegel, õp Aigi Musto, õp Tiina Suumann, õp Evi Tarro
Tiigrihüppe MusaTiigri õpilaskonkurss
2. koht Kristina Bianca Rantala 7.a kl õp Evi Tarro
Eesti Vabariigi presidendi auhindadele korraldatud õpilaste ajalooalaste uurimistööde võistlus teemal “Eesti tee demokraatiale”
3. koht ja rahaline preemia Karl-Richard Sänna 9.b kl “Eesti Vabariigi presidentide kõned 1992-2013” õp Tiiu Ojala
Eripreemiad Ekstreemselt noortepärase teema käsitlemise eest. Annela Pindis 9.a kl “BMX Eestis” õp Tiiu Ojala
Eraettevõttega seotud teema asjaliku käsitluse eest. Sepo Plangi 9.a kl “Minu isa firma Plangi Trans OÜ” õp Tiiu Ojala
Raamatupreemiad Carmen Oroperv 9.b kl “Elu läbi töö ja lõõtsamängu- Aleksei Oroperv” õp Tiiu Ojala
Kristen Kiholane 9.a kl “Merike Kiholase elulugu” õp Tiiu Ojala
Meriliin Irves 9.b kl “Minu isa Hillar Irves” õp Tiiu Ojala
Marie Jõgi 9.a kl “Kolme põlvkonna naised” õp Tiiu Ojala
Geograafia ja geoinfosüsteemide kaardi joonistamise võistlus teemal “Suvised rännakud”
1. koht Karl-Richard Sänna 9.b kl õp Evi Tarro, Külli Kärson
Targalt internetis konkurss “Minu õigused ja kohustused internetis”
1. koht Piret Rummi ja Eleri Jorro 12. kl õp Evi Tarro
Tiigrihüppe ja Nukufilmi Lastestuudio animakonkurss “Teadus meie ümber”
2. koht Anette Kõlli, Kristina Bianca Rantala ja Hanna Pruul 7.a kl õp Evi Tarro
Inglise keele tõlkevõistlus 8. klassidele
2. koht Ode Maria Punamäe ja Evelin Tarro õp Ly Kõiv
Vene keele esitluste konkurss kakskeelsetele õpilastele
2. koht Alisija Vasserman ja Elen Halimonenko 7.a kl õp Külliki Mattus
Maakondlik 4. kl õpioskuste olümpiaad
2. koht Arto Kivioja, Kirke Rumvolt, Markus Vetemäe 4.a kl õp Inga Kirss
Maakondlik 5. kl õpioskuste olümpiaad
2. koht Kalmer Ader, Saara Denisov, Victoria Vlassenko 5.a kl õp Luule Puusepp
Vabariiklik võistlus “Keeleaeg”
4. – 5. koht Ode Maria Punamäe 8.b kl õp Ly Kõiv
Juhan ja Jakob Liivi etlusvõistlus
1. koht ja vabariiklikus lõppvoorus Alatskivi Keskkooli peapreemia Katariina Keerd 12. kl õp Raili Leesalu
Saksa keel
1. koht Kätriin Mee 8.b kl õp Sirje Parv
2.-3. koht Lisete Tagen 8. b kl õp Sirje Parv
2.-3. koht Liset Kivioja 8.a kl õp Evi Niilits
3. koht Marie Jõgi 9.a kl õp Evi Niilits
Ühiskonnaõpetus
Vabariiigis 10. koht,maakonnas 2. koht Karl-Richard Sänna 9.b kl õp Tiiu Ojala
E. Niidu maakondlik luulekonkurss Midrimaa
2. koht Hans Peeter Pajumäe 2.b kl õp Kaie Püvi
Kunstiõpetus
3. koht Lisann Mikson 9.b kl õp Tiina Suumann
Bioloogia
1. koht Carmen Oroperv 9.b kl õp Ave Arop
Matemaatika
3. koht Alisija Vasserman 7.a kl õp Marianne Jaanson
Geograafia
2. – 3. koht Karl Richard Sänna 9.b kl õp Külli Kärson

2011/2012 õppeaasta

EV presidenti korraldatud ajalooalaste uurimistööde võistlus
EV presidendi raamatupreemia Kseniya Borovichuk 9.a kl õp Sirje Künnapuu
EV presidendi raamatupreemia Katariina Keerd 11. kl õp Tiiu Ojala
Vabariiklikud majandusalased uurimistööd
4. koht Egle Toom 11. kl õp Ave Arop
Vabariiklik tiigrimatemaatika konkurss “Märka matemaatikat enda ümber – kunst”
äramärgitud töö Geret Perv 7.b kl õp Marianne Jaanson
äramärgitud töö Jürgen Külm 7.b kl õp Marianne Jaanson
Õpioskuste olümpiaad
1. koht Karmel Ader, Saara Denisov, Victoria Vlassenko 4.a kl õp Luule Puusepp
3. koht Karolin Eks, Jaanika Lang, Getrin Valge 5.a kl õp Luule Puusepp
Saksa keel
3. koht Gerda Raag 8.a kl õp Evi Niilits
2. koht Gert Kender 12.a kl õp Sirje Parv
3.-4. koht Meelis Kelder 11. kl õp Sirje Parv
3.-4. koht Merit Pindis 12.a kl õp Sirje Parv
Kunstiõpetus
2. koht Marie Jõgi 8.a kl õp Tiina Suumann
Ajalugu
3. koht Karl Richard Sänna 8.b kl õp Sirje Künnapuu
2. koht Jette Kolk 11. kl õp Tiiu Ojala
Bioloogia
3. koht Ants Jürgen Tammsaar 9.b kl õp Ave Arop
Inglise keele tõlkevõistlus
1. koht Steven Juks 8.a kl õp Mare Veiderpass
2. koht Annela Pindis 8.a kl õp Ly Kõiv
2.koht Carmen Oroperv 8.b kl õp Jana Kalk
3. koht Jarl Teesalu 8.b kl õp Jana Kalk
3.koht Lisann Mikson 8.b kl õp Ingrid Kirk
Geograafia
1. koht Harlet Kookmaa 9.a kl õp Külli Kärson
3. koht Ants Jürgen Tammsaar 9.b kl õp Külli Kärson
Maakondlik ettelugemisvõistlus
1. koht Saara Denisov 4.a kl õp Kaie Püvi ja Luule Puusepp
Vene keele konkurss
1. koht Carmen Oroperv, Kelly Sule, Lisann Mikson 8.b kl õp Helgi Lehemets
Vene keele konkurss (kakskeelsetele õpilastele)
1. koht Katariina Keerd 11. kl õp Elfriede Virumäe
2. koht Jessica Sereda 9.a kl õp Helgi Lehemets
Matemaatika
1. koht Harlet Kookmaa 9.a kl õp Marianne Jaanson
Juhan ja Jakob Liivi luule etlusvõistlus
1. koht Katariina Keerd 11. kl õp Raili Leesalu
Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA
ja Google Privaatsuseeskirjad ning
rakenduvad Teenustingimused.

KONTAKT

Võru Kesklinna Kool
Vabaduse 12
65609 Võru

Koduleht: www.vkk.edu.ee
E-post: kesklinn@vkk.edu.ee
Telefon: +372 782 3636

Go to Top