VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

TERVIS

KOOSTÖÖ

ÕPIHUVI

HOOLIVUS

VASTUTUS

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

TERVIS

KOOSTÖÖ

ÕPIHUVI

HOOLIVUS

VASTUTUS

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

Olümpiaadide tulemused2019-03-18T14:59:44+02:00

Olümpiaadide tulemused

2011/2012 õppeaasta

EV presidenti korraldatud ajalooalaste uurimistööde võistlus
EV presidendi raamatupreemia Kseniya Borovichuk 9.a kl õp Sirje Künnapuu
EV presidendi raamatupreemia Katariina Keerd 11. kl õp Tiiu Ojala
Vabariiklikud majandusalased uurimistööd
4. koht Egle Toom 11. kl õp Ave Arop
Vabariiklik tiigrimatemaatika konkurss “Märka matemaatikat enda ümber – kunst”
äramärgitud töö Geret Perv 7.b kl õp Marianne Jaanson
äramärgitud töö Jürgen Külm 7.b kl õp Marianne Jaanson
Õpioskuste olümpiaad
1. koht Karmel Ader, Saara Denisov, Victoria Vlassenko 4.a kl õp Luule Puusepp
3. koht Karolin Eks, Jaanika Lang, Getrin Valge 5.a kl õp Luule Puusepp
Saksa keel
3. koht Gerda Raag 8.a kl õp Evi Niilits
2. koht Gert Kender 12.a kl õp Sirje Parv
3.-4. koht Meelis Kelder 11. kl õp Sirje Parv
3.-4. koht Merit Pindis 12.a kl õp Sirje Parv
Kunstiõpetus
2. koht Marie Jõgi 8.a kl õp Tiina Suumann
Ajalugu
3. koht Karl Richard Sänna 8.b kl õp Sirje Künnapuu
2. koht Jette Kolk 11. kl õp Tiiu Ojala
Bioloogia
3. koht Ants Jürgen Tammsaar 9.b kl õp Ave Arop
Inglise keele tõlkevõistlus
1. koht Steven Juks 8.a kl õp Mare Veiderpass
2. koht Annela Pindis 8.a kl õp Ly Kõiv
2.koht Carmen Oroperv 8.b kl õp Jana Kalk
3. koht Jarl Teesalu 8.b kl õp Jana Kalk
3.koht Lisann Mikson 8.b kl õp Ingrid Kirk
Geograafia
1. koht Harlet Kookmaa 9.a kl õp Külli Kärson
3. koht Ants Jürgen Tammsaar 9.b kl õp Külli Kärson
Maakondlik ettelugemisvõistlus
1. koht Saara Denisov 4.a kl õp Kaie Püvi ja Luule Puusepp
Vene keele konkurss
1. koht Carmen Oroperv, Kelly Sule, Lisann Mikson 8.b kl õp Helgi Lehemets
Vene keele konkurss (kakskeelsetele õpilastele)
1. koht Katariina Keerd 11. kl õp Elfriede Virumäe
2. koht Jessica Sereda 9.a kl õp Helgi Lehemets
Matemaatika
1. koht Harlet Kookmaa 9.a kl õp Marianne Jaanson
Juhan ja Jakob Liivi luule etlusvõistlus
1. koht Katariina Keerd 11. kl õp Raili Leesalu

2010/2011 õppeaasta

Vabariiklik ajalooalaste uurimistööde võistlus teemal „Kakskümmend aastat Eesti ajaloos” (1991-2011)
II koht „Võru maakond turumajanduslikus ühiskonnas 2005-2009 – majanduskriisi mõju ettevõtlusele“– Monika Eichenbaum 11.a kl. Õp Ave Arop, Evi Tarro, Tiiu Ojala
Eripreemia parima ettevõtlusteema käsitluse eest „Nopri Talumeierei teekond Eesti tippude hulka“– Kätlin Variksaar 11.a kl Õp Ave Arop, Evi Tarro, Tiiu Ojala
Raamatupreemiad „NP Foods – piiri tagant muutuvasse maailma“– Agne Reinlo 11.a kl Õp Ave Arop, Evi Tarro, Tiiu Ojala
„AS Tallinna Lennujaam – aken tulevikku“Richard Puustusmaa 11.a kl Õp Ave Arop, Evi Tarro, Tiiu Ojala
„Meie klassi päevanaelad“Birgit Pettai 12.b kl Õp Raili Leesalu
„Eesti piiriäärse küla areng ja hääbumine“ Anna-Liisa Padosepp 9.b kl Õp Sirje Künnapuu, Aigi Musto, Evi Tarro
Inglise keel
3. koht Tarvo Kruus 4.b kl õp Marju Kõva
2. koht Kelly Luik 5.b kl õp Jana Kalk
Maakondlik ettelugemisvõistlus
3. koht Evelin Tarro 6.b kl õp Raili Leesalu
Vabariiklik Sten Roosi muinasjutuvõistlus
3. koht Ants Jürgen Tammsaar 8.b kl õp Raili Leesalu
Kunstiõpetus
1.-2. koht Mariliis Kivimäe 12.a kl õp Tiina Suumann
3.-4. koht Isebell Helimets 9.b kl õp Tiina Suumann
Junior Achievementi vabariiklik uurimistööde võistlus
1. koht Hardi Kõlli 11.a kl õp Ave Arop, Tiiu Ojala, Evi Tarro
2. koht Richard Puustusmaa 11.a kl õp Ave Arop, Tiiu Ojala, Evi Tarro
Käsitöö
3.-4. koht Isebell Helimets 9.b kl õp Eha Sammalpärg
Peastarvutamine
1. koht Kelly Sule 7.b kl õp Marianne Jaanson
Majanduse olümpiaad
3. koht Liana Kirspuu 12.a kl õp Ave Arop
Nuputa
2.-3. koht Kelly Sule, Carmen Oroperv, Jarl Teesalu 7.b kl õp Marianne Jaanson
Saksa keel
2. koht Kristianne Kraan 12.b õp Sirje Parv
2. koht Ants Jürgen Tammsaar 8.b kl õp Evi Niilits
Bioloogia
3. koht Ave Nurmeots 9.a kl õp Ave Arop
Inglise keele 6. kl viktoriin
3. koht Evelin Tarro, Ode Maria Punamäe, Berit Kera 6.b kl õp Ly Kõiv
Keemia
1. koht Harlet Kookmaa 8.a kl õp Ave Arop
Emakeel
1. koht Maiken Mägi 12.b kl õp Raili Leesalu
Matemaatika
1. koht Harlet Kookmaa 8.a kl õp Marianne Jaanson
1. koht Ave Nurmeots 9.a kl õp Marianne Jaanson
Saksa keele viktoriin
3. koht Meelis Kelder 10.a kl, Kaisa Kuslapuu 10.b kl, Marleen Ojaots 10.b kl õp Sirje Parv
Inglise keele internetipõhine viktoriin
3.-4. koht Liana Kirspuu 12.a kl õp Ingrid Kirk
Vene keele etteütlus
1. koht Merike Lang 12.b kl õp Elle Virumäe
3.-4. koht Egle Toom 10.a kl õp Elle Virumäe
Vene keele tõlkevõistlus kakskeelsetele õpilastele
1. koht Kristina Nad?abova 10.a kl õp Elle Virumäe
2. koht Yanika Kustova 11.a kl õp Külliki Mattus
Geograafia
3. koht Ants Jürgen Tammsaar 8.b kl õp Külli Kärson

2009/2010 õppeaasta

FORSELIUSE AASTA 2009–2010 ESSEEKONKURSS „HARIDUS ON VALGUS” VANEM ASTE, X–XII KL.
II auhind „Eneseleidmise teekond algab haridusest” – Kristiin Hanimägi 12.b kl. õp Raili Leesalu
III auhind „Pilvede ja arvuti vahel” – Kertu Luisk 12.b kl õp Raili Leesalu
Ettelugemise konkurss
2. koht Kätriin Mee 5.b kl õp Luule Puusepp
Saksa keel
3. koht Kaisa Kuslapuu 9.b kl õp Helgi Lehemets
1.-3. koht Kertu Luisk 12.b kl õp Evi Niilits
Majandus
2. koht Liana Kirsipuu 11.a kl õp Ave Arop
Kunstiõpetus
2. koht Geilia Schmeiman 11.a kl õp Tiina Suumann
3.-4. koht Carmen Oroperv 6.b kl õp Tiina Suumann
Keemia
1. koht Perttu Narvik 9.a kl õp Ave Arop
2. koht Tiina-Mari Mürk 9.b kl õp Ave Arop
3. koht Liis Timpka 9.a kl õp Ave Arop
Võro keel ja kultuur
1. koht Henn-Hillar Kalkun 11.b kl õp Raili Leesalu
2. koht Birgit Pettai 11.b kl õp Raili Leesalu
Muusikaõpetus
1. koht (Vabariigis pronksdiplom) Elise Võsu 11.b kl õp Signe Rõõmus
Matemaatika
1. koht Perttu Narvik 9.a kl õp Marianne Jaanson
3. koht Ave Nurmeots 8.a kl õp Marianne Jaanson
3. koht Harlet Kookmaa 7.a kl õp Marianne Jaanson
Bioloogia
2. koht Mirjam Kivistik 9.a kl õp Ave Arop
Ajalugu
3. koht Henn-Hillar Kalkun 11.b kl õp Tiiu Ojala
Nuputa 7. kl
1-2. koht Harlet Kookmaa,
Karl Henri Mauer,
Aimar Kauts
õp Marianne Jaanson
Vene keel
3. koht Monika Tõlgo 9.a kl õp Külliki Mattus
Geograafia
2. koht Liis Timpka 9.a kl õp Külli Kärson
Inglise keel
1.-3. koht Ave Nurmeots 8.a kl õp Ly Kõiv

2008/2009 õppeaasta

Vabariiklik uurimistöö „Minu Eesti”
„Võrumaa hariduselu juhtimine läbi aegade”
3. koht Janne Vellak 12.b kl õp Tiiu Ojala
Saksa keel
3. koht Kaisa Kuslapuu 8.b kl õp Helgi Lehemets
Matemaatika
2. koht Harlet Kookmaa 6.a kl õp Monika Päiviste
Vene keel
1. koht Monika Tõlgo 8.a kl õp Külliki Mattus
3. koht Ilona Mikenina 11.b kl õp Helgi Lehemets
Saksa keele turniir
3. koht Malle Vetemäe 12.a kl,
Janne Mölder 12.b kl,
Epp Volkov 12.b kl
õp Sirje Parv
Kunstiõpetus
1. koht Hanna Jõgi 7.a kl õp Tiina Suumann
1. koht Henri Kutsar 9.b kl õp Tiina Suumann
1. koht Liisu Tool 12.a kl õp Tiina Suumann
Keemia
1. koht Perttu Narvik 8.a kl õp Ave Arop
Saksa keel
3. koht Epp Volkov 12.b kl õp Ave Arop
Inglise keele kõnevõistlus
1. koht Rain Liivamägi 12.a kl õp Ingrid Kirk
Matemaatika
1. koht Perttu Narvik 8.a kl õp Marianne Jaanson
1. koht Anti Haugas 9.b kl õp Marianne Jaanson
Emakeel
1. koht Kristiin Hanimägi 11.b kl õp Raili Leesalu
Geograafia
1. koht Anti Haugas 9.b kl õp Külli Kärson
3.-4. koht Liis Timpka 8.a kl ja Perttu Narvik 8.a kl õp Külli Kärson

2007/2008 õppeaasta

Ajalugu
Vabariiklik uurimistöö “Eesti Euroopas”
2 koht Põhikooli arvestuses 8.a kl õpilased Laura Laanesaar ja Hardi Kõlli tööga
“Juustuga Euroopasse”
õp Raili Leesalu
2. koht Gümnaasiumi arvestuses 12.a kl õpilased Anu Kikas ja Sandra Mõõk tööga
“Võru Euroopas – areng ja välissuhted 1991 – 2008”
õp Tiiu Ojala
Käsitöö
2. koht Eleri Porroson 7.b kl õp Eha Sammalpärg
Vene keel
1. koht Sandra Goduntsova 8.b kl õp Helgi Lehemets
Muusika
2. koht Kaisa Kuslapuu 7.b kl õp Signe Rõõmus
3. koht Mariann Nirk 7.b kl õp Signe Rõõmus
2. koht Katri Järvpõld 11.b kl õp Signe Rõõmus
Keemia
2. koht Märt Kivimäe 12.a kl õp Ene Laane
Ajalugu
2 koht Märt Kivimäe 12.a kl õp Tiiu Ojala
Matemaatika
2. koht Perttu Narvik 7.a kl õp Marianne Jaanson
3. koht Harlet Kookmaa 5.a kl õp Monika Päiviste
Saksa keel
1.-2. koht Jana Post 12.b kl õp Sirje Parv
Bioloogia
1.-4. koht Janne Vellak 11.b kl õp Ene Laane
“Nuputa” võistlus
1. koht Perttu Narvik 7.a kl, Martti Tulev 7.a kl, Triinu Lepp 7.b kl õp Marianne Jaanson
1. koht Ave Nurmeots, 6.a kl, Andre Treial 6.a kl, Reiko Matvere 5.b kl, Harlet Kookmaa 5.a kl õp Marianne Jaanson
Nuputa võistluse 5.-6. klasside võistkond sai vabariigis 5. koha õp Marianne Jaanson
Majandusolümpiaad
3. koht Märt Kivimäe 12.a kl, Meelis Pihlakas 12.a kl õp Ave Arop
Geograafia
1. koht Liis Timpka 7.a kl õp Külli Kärson
2.-3. koht Perttu Narvik 7.a kl õp Külli Kärson
1. koht Anti Haugas 8.b kl õp Külli Kärson
3. koht Mariliis Kivimäe 9.a kl õp Külli Kärson
vabariigi 6. koht Antti Haugas 8.b kl
Saksa keele turniir
2. koht Anu Kikas 12.a kl, Jana Post 12.b kl, Reet Värnik 12.a kl õp Sirje Parv

2006/2007 õppeaasta

Füüsika
2. koht Mikk Hödemann 9.c kl õp Jaak Kepp
3. koht Mari Aia 9.b kl õp Jaak Kepp
Keemia
2. koht Triin Jäädmaa 8.b kl õp Ave Arop
2. koht Märt Kivimäe 11.a kl õp Ene Laane
4. koht Mari Aia 9.b kl õp Ene Laane
Matemaatika
3. koht Anti Haugas 7.b kl õp Marianne Jaanson
3. koht Märt Kivimäe 11.a kl õp Marika Pihus
4.-6. koht Maiki Jäädmaa 9.a kl õp Marianne Jaanson
“Nuputa” võistlus
1. koht Anti Haugas, Andres Hillep, Uku Marvin 7.b kl õp Marianne Jaanson
3. koht Ave Nurmeots, Andre Treial 5.a kl õp Marianne Jaanson
Majandusolümpiaad
2.-3. koht Märt Kivimäe 11.a kl õp Ave Arop
4.-5. koht Liisi Suurkivi 11.a kl õp Ave Arop
4.-5. koht Mikk Helleste 11.a kl õp Ave Arop
Geograafia
1. koht Mari Aia 9.b kl õp Külli Kärson
1. koht Märt Kivimäe 11.a kl õp Külli Kärson
2. koht Anti Haugas 7.b kl õp Külli Kärson
3. koht Andres Hillep 7.b kl õp Külli Kärson
3. koht Mariliis Kivimäe 8.a kl õp Külli Kärson
4. koht Maiki Jäädmaa õp Külli Kärson
Vene keel
1. koht Marti Samsonov 12.b kl õp Helgi Lehemets
1. koht Eduard Kullmann 11.a kl õp Elfriede Virumäe
2. koht Rina Peibonen 11.b kl õp Helgi Lehemets
3. koht Eduard Mubarak?in 11.a kl õp Elfriede Virumäe
4. koht Kai Mõim 11.a kl õp Elfriede Virumäe
4. koht Jelena Melts 8.b kl õp Helgi Lehemets
Õpioskuste olümpiaad
4. koht Ave Nurmeots, Liina Punamäe, Mirko Kaunis 5.a kl õp Luule Puusepp
Etlejate konkurss
eriauhind Sandra Liiv 12.b kl õp Raili Leesalu

2005/2006 õppeaasta

Ajalugu
II koht Liisi Mõtshärg 8.a kl
Bioloogia
I koht Liisi Mõtshärg 8.a kl
Matemaatika
I koht Liisi Mõtshärg 8.a kl (õp. M.Jaanson)
II-IV koht Heiki Eskla 7.a kl (õp. P.Viil)
III koht Märt Kivimäe 10.a kl (õp. M.Pihus)
Füüsika
III koht Liisi Mõtshärg 8.a kl (õp. J. Kepp)
Keemia
I koht Liisi Mõtshärg 8.a kl (õp. E. Laane)
II koht Märt Kivimäe 10.a kl (õp. E. Laane)
III koht Maria Aia 8.b kl (õp. A. Arop)

2004/2005 õppeaasta

5.klassi õpioskuste olümpiaad
III koht Sandra Goduntsova
Monika Eichenbaum
Helena Rannala
Anti Haugas
Magnus Kraak
4.klassi õpioskuste olümpiaad
I-II koht Kaisa Kuslapuu
Tiina – Mari Mürk
Meelis Kelder
Keemia
V koht Märt Kivimäe 9.c kl (õp. Ene Laane)
Füüsika
II koht Märt Kivimäe 9.c kl (õp. J. Kepp)
IV koht Tauri Liiv 9.a kl (õp. J. Kepp)
Matemaatika
I – II koht Märt Kivimäe 9.c kl (õp. Marge Mürk)
III koht Rene Kirsel 9.a kl (õp. Marianne Jaanson)
I koht Liisi Mõtshärg 7.a kl (õp. Marianne Jaanson)
I koht Mari – Anne Liblik 10.a kl (õp. Veronika Grigorjev)
Geograafia
I koht Märt Kivimäe 8.c kl (õp. Külli Kärson)
I koht Liisi Mõtshärg 7.a kl (õp. Külli Kärson)
IV koht Maiki Jäädmaa 7.a kl (õp. Külli Kärson)
Matemaatika nuputa
I koht Liisi Mõtshärg
Eveli Aasa
Arvi Kaasi 7.a kl
(õp. Marianne Jaanson)
Kunstiõpetus
I koht Mari Aia 7.b kl (õp. Tiina Suumann)
I-II koht Jana Post 9.b kl (õp. Tiina Suumann)
I-II koht Laura Vähi 11.b kl (õp. Merit Peterson)
Saksa keel
III koht Silver Kuusik 9.a kl (õp. Sirje Parv)
IV koht Tauri Liiv 9.a kl (õp. Sirje Parv)

2003/2004 õppeaasta

Keemia
I koht Märt Kivimäe 8.c kl (õp. Ene Laane)
III koht Tauri Liiv 8.a kl (õp. Ave Arop)
Ajalugu
III koht Egle Kronberg 6.a kl (õp. Sirje Künnapuu)
II koht Märt Kivimäe 8.c kl (õp. Sirje Künnapuu)
I-II koht Reet Reiman 12. kl (õp. Tiiu Ojala)
III koht Siim Muiste 12. kl (õp. Tiiu Ojala)
IV koht Anet Aselmaa 12. kl (õp. Tiiu Ojala)
Geograafia
III koht Märt Kivimäe 8.c kl (õp. Külli Kärson)
III koht Kristel Vits 9.a kl (õp. Külli Kärson)
IV koht Märt Mustmaa 8.a kl (õp. Külli Kärson)
Matemaatika
II-IV koht Kris Kelp 8.a kl (õp. Marianne Jaanson)
V-VI koht Märt Kivimäe 8.c kl (õp. Vally Kikas)
V-VI koht Olivia Jürjendal 7.b kl (õp. Marianne Jaanson)
VI koht Raol Tamberg 9.a kl (õp. Marianne Jaanson)
III koht Raigo Jahu 10.a kl (õp. Veronika Grigorjev)
I-II koht Anet Aselmaa 12. kl (õp. Veronika Grigorjev)
Majandus
I koht Anet Aselmaa 12. kl (õp. Piret Viil)
I koht Siim Muiste 12. kl (õp. Piret Viil)
Füüsika
IV koht Märt Kivimäe 8c (õp. Jaak Kepp)
V koht Kristel Vits 9a (õp. Jaak Kepp)
Bioloogia
I koht Kristel Vits 9.a kl (õp. Ave Arop)
II koht Gerli Kalnapenkis 11 kl (õp. Ene Laane)
4.kl. õpioskuste olümpiaad
II koht Sandra Goduntsova 4.b kl (õp. Luule Puusepp)
II koht Monika Eichenbaum 4.b kl (õp. Luule Puusepp)
II koht Anti Haugas 4.b kl (õp. Luule Puusepp)
6.kl. õpioskuste olümpiaad
II-III koht Liisi Mõtshärg, Egle Kronberg, (õp. Luule Puusepp)
II-III koht Lotte Sissas, Liisa Vels, (õp. Luule Puusepp)
II-III koht Arvi Kaasik 6.a kl (õp. Luule Puusepp)
Vene keel
I koht Margit Lukka (õp. Elle Virumäe)
IV koht Erli Jürioja (õp. Elle Virumäe)
Kunstiõpetus
I koht Annika Pindis (õp. Tiina Suumann)
Saksa keel
I-II koht Tauri Liiv 8.a kl (õp. Sirje Parv)
II koht Keiti Kungla 9.b kl (õp. Eve Zekker)
IV koht Mari-Anne Liblik 9.b kl (õp. Eve Zekker)
Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA
ja Google Privaatsuseeskirjad ning
rakenduvad Teenustingimused.

KONTAKT

Võru Kesklinna Kool
Vabaduse 12
65609 Võru

Koduleht: www.vkk.edu.ee
E-post: kesklinn@vkk.edu.ee
Telefon: +372 782 3636

Go to Top