Auraamat

Aga pingutada tuleb palju.
Enne ja pärast.
Tuleb küünituda kõrgusisse ja kummarduda kuristike põhja.
(Artur Alliksaar)

2020/2021
Egle Vendt väga hea õppimise eest
Aurelia Kumm väga hea õppimise eest, kooli esindamise eest maakondlikel ja vabariiklikel spordivõistlustel
Kristin Vardja väga hea õppimise eest
Mirtel Kuuse aastate õpilane 2021; kooli esindamise eest maakondlikel aineolümpiaadidel, konkurssidel ja spordivõistlustel; aktiivse tegevuse eest õpilasesinduses
Jarko Ilves aastate õpilane 2021; kooli esindamise eest maakondlikel konkurssidel; aktiivse tegevuse eest õpilasesinduses; osalemise ja suurepäraste saavutuse eest kooli poistekoori koosseisus ning kooli esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel; aktiivse osalemise eest kooli rahvatantsurühmas ja kooli esindamise eest vabariiklikel ning maakondlikel tantsupidudel
Kelin Tasso osalemise ja suurepäraste saavutuse eest lastekoori koosseisus ning kooli
esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel; aktiivse tegevuse eest õpilasesinduses
Kairit Küppar osalemise ja suurepäraste saavutuse eest lastekoori koosseisus ning kooli
esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel
Siret Küppar osalemise ja suurepäraste saavutuse eest lastekoori koosseisus ning kooli
esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel
Kärt Utsu aktiivse tegevuse eest õpilasesinduses; osalemise ja suurepäraste saavutuse eest lastekoori koosseisus ning kooli esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel
Olivia Peegel osalemise ja suurepäraste saavutuse eest lastekoori koosseisus ning kooli
esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel
Markus Munski kooli esindamise eest maakondlikel ja vabariiklikel spordivõistlustel
Romi Aljes osalemise ja suurepäraste saavutuse eest lastekoori koosseisus ning kooli
esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel; kooli esindamise eest maakondlikel ja vabariiklikel spordivõistlustel
Elysee Martina Morel aktiivse tegevuse eest õpilasesinduses
Karolin Porman aktiivse tegevuse eest õpilasesinduses
Lisanne Kulikova aktiivse tegevuse eest õpilasesinduses
Mia Külaviir aktiivse tegevuse eest õpilasesinduses
Sireliis Viiberg aasta õpilane 2021

2019/2020
Karet Meier aktiivse osalemise eest kooli rahvatantsurühmas ja kooli esindamise eest vabariiklikel ja piirkondlikel tantsupidudel ning muudel tantsuüritustel; kooli eduka esindamise eest maakondlikel ja vabariiklikel spordivõistlustel; osalemise ja suurepäraste saavutuse eest lastekoori koosseisus ning kooli esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel
Katrin Juul aktiivse osalemise eest kooli rahvatantsurühmas ja kooli esindamise eest vabariiklikel ja piirkondlikel tantsupidudel ning muudel tantsuüritustel; osalemise ja suurepäraste saavutuse eest lastekoori koosseisus ning kooli esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel
Merit Künnapuu aktiivse osalemise eest kooli rahvatantsurühmas ja kooli esindamise eest vabariiklikel ja piirkondlikel tantsupidudel ning muudel tantsuüritustel; osalemise ja suurepäraste saavutuse eest lastekoori koosseisus ning kooli esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel
Robin Truup aktiivse osalemise eest kooli rahvatantsurühmas ja kooli esindamise eest vabariiklikel ja piirkondlikel tantsupidudel ning muudel tantsuüritustel; osalemise ja suurepäraste saavutuse eest kooli poistekoori, vilistlaskoori ja üleriigilise poistekoori Kalev koosseisus ning kooli esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel
Alex Aasa aktiivse osalemise eest kooli rahvatantsurühmas ja kooli esindamise eest vabariiklikel ja piirkondlikel tantsupidudel ning muudel tantsuüritustel
Kaspar Kõrbe aktiivse osalemise eest kooli rahvatantsurühmas ja kooli esindamise eest vabariiklikel ja piirkondlikel tantsupidudel ning muudel tantsuüritustel
Nora Heinsoo väga hea õppimise eest; osalemise ja suurepäraste saavutuse eest lastekoori koosseisus ning kooli esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel
Paula Peegel osalemise ja suurepäraste saavutuse eest lastekoori koosseisus ning kooli
esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel
Anna-Nicole Keel osalemise ja suurepäraste saavutuse eest lastekoori koosseisus ning kooli
esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel
Marian Puusepp osalemise ja suurepäraste saavutuse eest lastekoori koosseisus ning kooli
esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel
Lisett Kööts osalemise ja suurepäraste saavutuse eest kooli lastekoori ja üleriigilise lastekoori Ilmalilled koosseisus ning kooli esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel
Jürgen Joonas osalemise ja suurepäraste saavutuse eest kooli poistekoori ja  üleriigilise poistekoori Kalev koosseisus ning kooli esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel; kooli eduka esindamise eest maakondlikel ja vabariiklikel spordivõistlustel
Hans Peeter Pajumäe osalemise ja suurepäraste saavutuse eest kooli poistekoori ja  üleriigilise poistekoori Kalev koosseisus ning kooli esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel
Oliver Oroperv osalemise ja suurepäraste saavutuse eest kooli poistekoori, vilistlaskoori ja  üleriigilise poistekoori Kalev koosseisus ning kooli esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel
Henri Pooga osalemise ja suurepäraste saavutuse eest kooli poistekoori, vilistlaskoori ja  üleriigilise poistekoori Kalev koosseisus ning kooli esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel
Lisete Marjapuu kooli eduka esindamise eest maakondlikel ja vabariiklikel spordivõistlustel
Emeli Tõnts väga hea õppimise eest; aastate õpilane 2020, kooli eduka esindamise eest maakondlikel ja vabariiklikel spordivõistlustel; osalemise ja suurepäraste saavutuse eest lastekoori koosseisus ning kooli esindamise eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel

2018/2019
Kertu Peelo väga hea õppimise eest, aastate õpilane 2019
Jürgen Joonas aasta õpilane 2019
Gertel Lisett Laine aktiivse osalemise ja suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus
Karmen Malva aktiivse osalemise ja suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus
Alice Saluorg aktiivse osalemise ja suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus
Helena Turvas aktiivse osalemise ja suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus
Karmo Tisler aktiivse osalemise ja suurepäraste saavutuste eest vilistlaste segakoori koosseisus
Johanna Udras andekas suusasportlasena kooli eduka esindamise eest vabariiklikel ja rahvusvahelistel võistlustel

2017/2018
Kirke Rumvolt aasta õpilane 2018, aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös
Arto Kivioja aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös
Mario Kaunis aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös
Vanessa Alström aktiivse osalemise ja suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus
Marie-Anett Kongo aktiivse osalemise ja suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus
Sirly Tamberg aktiivse osalemise ja suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus
2016/2017
Saara Denisov aastate õpilane
Katariina Kraak aktiivse tegevuse eest õpilasesinduses
Andree Hussar aktiivse tegevuse eest õpilasesinduses
Rasmus Sarapuu aktiivse tegevuse eest õpilasesinduses
Krislina Kelner aktiivse tegevuse eest õpilasesinduses
Getriin Meister suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus
Anete Oja suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus
Heliis Põder suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus
Grete-Janette Teesalu suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus
Victoria Vlassenko suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus
Regina Fluss suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus
Sippie Guth suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus
Kerttu Kuhi suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus
Janeli Kõva suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus
Kristo Munski suurepäraste saavutuste eest poistekoori koosseisus
2015/2016
Karolin Eks aastate õpilane 2016, hea ja väga hea õppimise eest, kooli esindamise eest maakondlikel aineolümpiaadidel ja konkurssidel, aktiivse tegutsemise eest õpilasesinduses.
Alvar Rosar aasta õpilane 2016, aktiivse osalemise eest poiste- ja segakoori tegevuses,  aktiivse tegutsemise eest õpilasesinduses.
2014/2015
Anete Kõlli aastate õpilane; suurepäraste saavutuste eest lastekoori ja segakoori koosseisus, aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös.
Kristin Munski suurepäraste saavutuste eest lastekoori ja segakoori koosseisus, aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös.
Hanna Pruul suurepäraste saavutuste eest lastekoori ja segakoori koosseisus, aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös.
Kristina Bianca Rantala aasta õpilane 2015; suurepäraste saavutuste eest lastekoori ja segakoori koosseisus, aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös.
Helen Karita Räim suurepäraste saavutuste eest lastekoori ja segakoori koosseisus, aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös.
Karl-Martin Munski suurepäraste saavutuste eest poistekoori ja segakoori koosseisus.
Laura Ruuder suurepäraste saavutuste eest lastekoori ja segakoori koosseisus, aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös.
Robi Zuts suurepäraste saavutuste eest poistekoori ja segakoori koosseisus.
2013/2014
JÜRGEN KÜLM aasta õpilane 2014, silmapaistvate tulemuste eest spordis, aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös.
ODE MARIA PUNAMÄE väga hea õppimise eest – aastate õpilane, aktiivse osalemise ja suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus ning esinemiste eest maakondlikel, vabariiklikel ja kooli üritustel, aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös, eduka esinemise eest omaloominguvõistlustel.
Eliisa Rebane aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös, aktiivse osalemise ja suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus ning esinemiste eest maakondlikel, vabariiklikel ja kooli üritustel.
Berit Kera aktiivse osalemise ja suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus ning esinemiste eest maakondlikel, vabariiklikel ja kooli üritustel.
Kristiina Kõrbe aktiivse osalemise ja suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus ning esinemiste eest maakondlikel, vabariiklikel ja kooli üritustel.
Lisete Tagen aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös, aktiivse osalemise ja suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus ning esinemiste eest maakondlikel, vabariiklikel ja kooli üritustel.
Evelin Tarro aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös, aktiivse osalemise ja suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus ning esinemiste eest maakondlikel, vabariiklikel ja kooli üritustel.
Kätriin Mee aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös.
2012/2013
CARMEN OROPERV väga hea õppimise eest, aasta õpilane 2013, aktiivse osalemise ja suurepäraste saavutuste eest lastekoori, segakoori koosseisus ning esinemiste eest maakondlikel, vabariiklikel ja kooli üritustel, aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös ning koolisündmuste korraldamise eest.
HAROLD LEPP aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös ning koolisündmuste korraldamise eest, aktiivse osalemise ja suurepäraste saavutuste eest poistekoori, segakoori koosseisus ning esinemiste eest maakondlikel, vabariiklikel ja kooli üritustel.
KERTTU MÖLDER aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös ning koolisündmuste korraldamise eest.
SANDER SOIKKA aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös ning koolisündmuste korraldamise eest, aktiivse osalemise ja suurepäraste saavutuste eest lastekoori, poistekoori, segakoori koosseisus ning esinemiste eest maakondlikel, vabariiklikel ja kooli üritustel.
LISANN MIKSON aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös ning koolisündmuste korraldamise eest.
KRISTI TOOM aktiivse osalemise eest õpilasesinduse töös ning koolisündmuste korraldamise eest.
KRISTI TOOM aktiivse osalemise ja suurepäraste saavutuste eest lastekoori koosseisus ning esinemiste eest maakondlikel, vabariiklikel ja kooli üritustel.
ALLAN KATŠMAZOV aktiivne ja mitmekülgne sportlane, esindanud kooli nii maakonnas kui vabariigis.
2011/2012
MERLIN AASA kooli esindamise eest lastekoori ja segakoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
KSENIYA BOROVICHUK kooli esindamise eest lastekoori ja segakoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel. Aasta õpilane 2012
JOANNA PEEGEL kooli esindamise eest lastekoori ja segakoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
KERTU PRUUS kooli esindamise eest lastekoori ja segakoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
ERKI KÕRBE kooli esindamise eest lastekoori, segakoori ja poistekoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
OTT RAA kooli esindamise eest lastekoori, segakoori ja poistekoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
HARLET KOOKMAA kooli eduka esindamise eest maakondlikel matemaatika olümpiaadidel ja Nuputa võistlustel maakonnas ja vabariigis.
SANDRA ILVES kooli esindamise eest lastekoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
EVA-LINDA KAJAK kooli esindamise eest lastekoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
BIRGITH KALDE kooli esindamise eest lastekoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
GERT KENDER kooli esindamise eest segakoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
JAAN RAHA kooli esindamise eest segakoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
DEMY TIISLER kooli esindamise eest segakoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
HELENA UTSAL kooli esindamise eest segakoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
2010/2011
AVE NURMEOTS väga hea õppimise eest, kooli eduka esindamise eest maakondlikel olümpiaadidel ning kooli esindamise eest rahvatantsurühma koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
HANNA JÕGI kooli esindamise eest lastekoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
LAURA MOLTSAAR kooli esindamise eest lastekoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
MIRKO KAUNIS kooli esindamise eest rahvatantsurühma koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
VIRGO LEPP kooli esindamise eest rahvatantsurühma koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
LIIS NIILO kooli esindamise eest rahvatantsurühma koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
JANELI SIKASTE kooli esindamise eest rahvatantsurühma koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
MARI-LIIS TULEV kooli eduka esindamise eest maakondlikel ja vabariiklikel spordivõistlustel.
ISEBELL HELIMETS kooli esindamise eest rahvatantsurühma koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
KAISA KUSLAPUU kooli eduka esindamise eest maakondlikel aineolümpiaadidel; aktiivse osalemise eest laste- ja segakoori koosseisus ning esinemiste eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel; silmapaistva muusikalise tegevuse eest koolis; tubli Kodutütar. Aasta õpilane 2011
SANDRA KUSTALA kooli esindamise eest segakoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
KRISTINE LAURITS kooli esindamise eest segakoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
PRIIT MATTUS kooli esindamise eest segakoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
EVELI MÄGI kooli esindamise eest segakoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
ELIIS SOOTEE kooli esindamise eest segakoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
KERTU RÕÕMUS kooli esindamise eest laste- ja segakoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
ELISE VÕSU kooli esindamise eest maakondlikel ja vabariiklikel olümpiaadidel ning kooli esindamise eest laste- ja segakoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
JAANUS JALLAI kooli esindamise eest segakoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
HENN-HILLAR KALKUN kooli esindamise eest segakoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
BIRGIT PETTAI kooli esindamise eest segakoori koosseisus maakondlikel ja vabariiklikel konkurssidel.
2009/2010
MARILIIS AASA mitmekülgne sportlane
LAURA JOONAS mitmekülgne sportlane; tubli Kodutütar
MARI-LIIS KIKAS aktiivse osalemise eest lastekoori koosseisus ning esinemiste eest kooli üritustel
KARL KLAUS tubli Noorkotkas
PERTTU NARVIK aasta õpilane 2010; väga hea õppeedukuse eest; kooli eduka esindamise eest maakondlikel aineolümpiaadidel; aktiivse osalemise eest laste- ja segakoori koosseisus ning esinemiste eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel
BIRGIT PIIRISILD tubli Kodutütar
LIIS TIMPKA väga hea õppeedukuse eest; kooli eduka esindamise eest maakondlikel aineolümpiaadidel; mitmekülgne sportlane; tubli Kodutütar
KARINA TOMSON aktiivse osalemise eest laste- ja segakoori koosseisus ning esinemiste eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel; osalemise eest Eesti Lastekoori tegevuses
MONIKA TÕLGO väga hea õppeedukuse eest; aktiivse osalemise eest laste- ja segakoori koosseisus ning esinemiste eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel; osalemise eest Eesti Lastekoori tegevuses
KEIT VIITKIN tubli võrkpallur; tubli Kodutütar
INGRID KAASIK tubli Kodutütar
TRIINU LEPP aktiivse osalemise eest lastekoori koosseisus ning esinemiste eest kooli üritustel
TIINA-MARI MÜRK aktiivse osalemise eest laste- ja segakoori koosseisus ning esinemiste eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel; osalemise eest Eesti Lastekoori tegevuses
MARIANN NIRK aktiivse osalemise eest laste- ja segakoori koosseisus ning esinemiste eest kooli, maakonna ja vabariiklikel üritustel; silmapaistva muusikalise tegevuse eest koolis
KRISTIIN HANIMÄGI eduka osalemise eest vabariiklikel ja maakondlikel kirjandivõistlustel ning kooli eduka esindamise eest aineolümpiaadidel
KERTU LUISK eduka osalemise eest vabariiklikel ja maakondlikel kirjandivõistlustel ning kooli eduka esindamise eest aineolümpiaadidel
2008/2009
AIRA UDRAS tubli koorilaulja
ANTI HAUGAS väga hea õppimise ja käitumise eest ja kui tubli koorilaulja
MARI – LIIS AALMAA tubli koorilaulja
MAGNUS KRAAK tubli koorilaulja
AVELY MARJAPUU tubli koorilaulja
SANDER PUNAMÄE tubli koorilaulja
JAAN RAHA tubli koorilaulja
INDREK UIBOKAND tubli koorilaulja
INGVAR ASI tubli koorilaulja
LIISI MUNSKI tubli koorilaulja ja tubli kodutütar
MATTIS LEPISTIK tubli koorilaulja ja rahvatantsija
MADIS MARK tubli koorilaulja ja tubli noorkotkas
RAIN LIIVAMÄGI tubli koorilaulja
KATRE SEMJONOV tubli kodutütar
KATERIN OROPERV tubli kodutütar
ARNO PIHLAKAS tubli noorkotkas
JANNE VELLAK aasta õpilane 2009, väga eduka ajalooalase uurimistegevuse eest ja 3. koha saavutamise eest vabariiklikul ajaloo olümpiaadil
KATRI JÄRVPÕLD tubli koorilaulja
SIRET AVASOO tubli rahvatantsija
STEN MAASIK tubli noorkotkas
2007/2008
JAANUS JALLAI koorilaulu edendamise eest
JÜRI JOONAS Noorte Kotkaste liikumise edendamise eest
TRIIN JÄÄDMAA kooli eduka esindamise eest spordivõistlustel
LIIS KRANICH kooli eduka esindamise eest spordivõistlustel
BERTA MÜRK kooli eduka esindamise eest spordivõistlustel
MÄRT KIVIMÄE aasta õpilane 2008, hõbemedaliga lõpetamise eest ja kooli eduka esindamise eest maakondlikel ja vabariiklikel aineolümpiaadidel.
ANU KIKAS eduka majandustegevuse eest õpilasfirmas WOOF ja aktiivse ajalooalase uurimistegevuse eest
SIIM KÄNGSEPP kooli eduka esindamise eest spordivõistlustel ja rahvatantsu edendamise eest
MAARJA ROOTS eduka majandustegevuse eest õpilasfirmas WOOF ja kooli eduka esindamise eest spordivõistlustel
MARIANN LUKKA eduka majandustegevuse eest õpilasfirmas WOOF
LILIAN KRONBERG eduka majandustegevuse eest õpilasfirmas WOOF
TUULI HELK eduka majandustegevuse eest õpilasfirmas WOOF ja Kodutütarde liikumise edendamise eest
MERILIN SARAPUU eduka majandustegevuse eest õpilasfirmas WOOF
OLIVER KALLION kooli eduka esindamise eest spordivõistlustel
SANDER LIIVA kooli eduka esindamise eest spordivõistlustel
2006/2007
MARI AIA väga hea õppimise eest
EVELI AASA silmapaistvate tulemuste eest suusatamises
TAGNE LUTS väga heade tulemuste eest vabariiklikel ja maakondlikel lauluvõistlustel ning esinemiste eest kooli üritustel
KASPAR MAILA silmapaistvate tulemuste eest võrkpallis
LOTTE SISSAS väga heade tulemuste eest vabariiklikel ja maakondlikel lauluvõistlustel ning esinemiste eest kooli üritustel
KEIU KASCH silmapaistvate tulemuste eest võrkpallis
RAUNO LIIV rahvatantsu edendamise eest
HARDI SAARNIIT kooli eduka esindamise eest etlemiskonkurssidel, esinemiste eest kooli üritustel, silmapaistvate tulemuste eest võrkpallis ja Noorte Kotkaste liikumise edendamise eest
TRIIN MATT Kodutütarde liikumise edendamise eest
MIKK HÖDEMANN Noorte Kotkaste liikumise edendamise eest
JANNE PILLE silmapaistvate tulemuste eest võrkpallis
KEITI KUNGLA hõbemedaliga lõpetamise eest
MARTI SAMSONOV hõbemedaliga lõpetamise eest, eduka esindamise eest aineolümpiaadidel ja ajalooalaste uurimistööde konkurssidel
JANARI JORRO silmapaistvate tulemuste eest vabariiklikel ja maakondlikel lauluvõistlustel ning edukate esinemiste eest kooli üritustel
SIIM PEDRAS kooli eduka esindamise eest spordivõistlustel
TANEL TIIMUS kooli eduka esindamise eest spordivõistlustel
PRIIT LILLEMETS Noorte Kotkaste liikumise ja rahvatantsu edendamise eest
JANIS KÄHR Noorte Kotkaste liikumise edendamise eest
MIHKEL KALA Noorte Kotkaste liikumise edendamise eest
MARIAN RAUP rahvatantsu edendamise eest
SANDRA LIIV kooli eduka esindamise eest etlemiskonkurssidel
MARTIN LEPISTIK rahvatantsu edendamise ja eduka esinemise eest kooli üritustel
SIIM PADOSEPP Noorte Kotkaste liikumise edendamise eest
2005/2006
SIRET AVASOO rahvatantsu edendamise eest
JANE ESKLA koorilaulu edendamise eest
KERTTU JALLAI silmapaistvate tulemuste eest korvpallis
OLIVIA JÜRJENDAL rahvatantsu ja koorilaulu edendamise eest
MAARJA KIVISTIK rahvatantsu ja koorilaulu edendamise eest
MATTIS LEPISTIK rahvatantsu edendamise eest
KARL LESTSEPP rahvatantsu edendamise eest
RAUL RANNALA rahvatantsu edendamise eest
REELIKA UIBO koorilaulu edendamise eest
RAIGO JAHU aktiivse majandusõpetuse alase tegevuse ja Noorteklubi juhtimise eest
MARTTI KIVI Noorkotkaste liikumise eest
KAITI VASILJEVA eduka uurimisalase tegevuse eest ajaloos ja majandusõpetuses, Kodutütarde liikumise edendamise eest ja silmapaistvate tulemuste eest korvpallis
JANELI AASA Kodutütarde liikumise edendamise eest ja aktiivse osalemise eest Noorteklubi tegevuses
MARILIIS LOOS silmapaistvate tulemuste eest maakondlikel ja vabariiklikel laulukonkursidel ning edukate esinemiste eest kooli üritustel
KERLI RÕÕMUS Kodutütarde liikumise edendamise eest ja aktiivse osalemise eest Noorteklubi tegevuses
2004/2005
TAURI LIIV kooli eduka esindamise eest olümpiaadidel
MÄRT KIVIMÄE kooli eduka esindamise eest olümpiaadidel
DIANA TI?KINA hõbemedaliga lõpetamise eest
INGO ASI aktiivse osalemise eest Noorteklubi Õ tegevuses ning kooli ürituste korraldamise ja läbiviimise eest
LAURI KINDSIGO silmapaistvate tulemuste eest vabariiklikul majandusolümpiaadil 2005. aastal
IVAR KÕOMÄGI aktiivse osalemise eest Noorteklubi Õ tegevuses ning kooli ürituste korraldamise ja läbiviimise eest
TOOMAS MEE kooli ürituste korraldamise ja läbiviimise eest
MAGNUS MEIER kooli ürituste korraldamise ja läbiviimise eest
RAIDO PILT aktiivse osalemise eest Noorteklubi Õ tegevuses ning kooli ürituste korraldamise ja läbiviimise eest
HELERIN SISAS aktiivse osalemise eest Noorteklubi Õ tegevuses
MARTIN UIBO silmapaistvate tulemuste eest vabariiklikul majandusolümpiaadil 2005. aastal ja Noorte kotkaste liikumise edendamise eest
MIRJAM VÄHI aktiivse osalemise eest Noorteklubi Õ tegevuses
2003/2004
KRISTEL VITS väga hea õppimise ja käitumise eest, rahvatantsu edendamise eest
ILLIMAR HIRSNIK Noorte Kotkaste liikumise edendamise eest Võru maakonnas
TOMAS JOHANSON Noorte Kotkaste liikumise edendamise eest Võru maakonnas
KERDA KAUR kooli eduka esindamise eest spordivõistlustel
KAIDO KAUST rahvatantsu edendamise eest
KERLY KIUDMAA Kodutütarde liikumise edendamise eest Võru maakonnas
REMO KIVI Noorte Kotkaste liikumise edendamise eest Võru maakonnas ja rahvatantsu edendamise eest
JUSS KREPP Noorte Kotkaste liikumise edendamise eest Võru maakonnas
PRIIT KÕIV Noorte Kotkaste liikumise edendamise eest Võru maakonnas ja kooli eduka esindamise eest spordivõistlustel
JANDRA KÕRRAN Kodutütarde liikumise edendamise eest Võru maakonnas ja kooli eduka esindamise eest spordivõistlustel
PRIIT LILLEMETS Noorte Kotkaste liikumise edendamise eest Võru maakonnas ja rahvatantsu edendamise eest
SIIM PADOSEPP Noorte Kotkaste liikumise edendamise eest Võru maakonnas ja kooli eduka esindamise eest spordivõistlustel
ANNIKA PINDIS rahvatantsu edendamise eest
MIRJAM RAUBA Kodutütarde liikumise edendamise eest Võru maakonnas ja kooli eduka esindamise eest spordivõistlustel
OLAV SALANDU Noorte Kotkaste liikumise edendamise eest Võru maakonnas ja rahvatantsu edendamise eest
ANNIKA TÕLGO kooli eduka esindamise eest spordivõistlustel
RISTO VEIDERPASS Noorte Kotkaste liikumise edendamise eest Võru maakonnas
KEITI KUNGLA väga hea õppimise ja käitumise eest, rahvatantsu edendamise ees
RENE HAAVRE ülekooliliste ürituste läbiviimise eest
MARTIN JORRO Noorte Kotkaste liikumise edendamise eest Võru maakonnas
ANET ASELMAA väga heade õpitulemuste, aktiivse osalemise eest õpilasfirma ja Noorteklubi Õ töös
MARGIT LUKKA väga heade õpitulemuste, aktiivse osalemise eest Noorteklubi Õ töös
ROOMET ALLAS õpilasomavalitsuse juhtimise eest
KRISTI GRAF silmapaistvate majandus ja geograafiaalaste uurimistööde eest
MARKO JUUS aktiivse osalemise eest Noorteklubi Õ töös ja Noorte Kotkaste liikumise edendamise eest
MIHKEL JÕGEDA ülekooliliste ürituste läbiviimise eest ja aktiivse osalemise eest Noorteklubi Õ töös
MARTIN KOHV eduka osalemise eest loodusainete olümpiaadidel
KAIRI KORDE ülekooliliste ürituste läbiviimise eest ja aktiivse osalemise eest õpilasfirme ja Noorteklubi Õ töös
KÄRT KÕIV aktiivse osalemise eest Noorteklubi Õ töös
KÄTLIN MANDEL aktiivse osalemise eest Noorteklubi Õ töös
MAIKEL MIKSON õpilasomavalitsuse juhtimise eest
SIIM MUISTE aktiivse tegevuse eest Noorteklubi Õ, Noorte Kotkaste liikumise edendamise eest ja aktiivse osalemise eest õpilasfirma töös
MERLIN PIHLAPUU aktiivse tegevuse eest Noorteklubis Õ ja Kodutütarde liikumise edendamise eest
PILLE SAKS aktiivse tegevuse eest Noorteklubi Õ ja Kodutütarde liikumise edendamise eest
2002/2003
MARILIIS LOOS Silmapaistvate esinemiste eest kooli üritustel ja väga heade tulemuste eest vabariiklikel laulukonkurssidel ning Kodutütarde liikumise edendamise eest Võru maakonnas
JANELI AASA Kodutütarde liikumise edendamise eest Võru maakonnas
AILI LIPING Kodutütarde liikumise edendamise eest Võru maakonnas
KERLI MATVERE Kodutütarde liikumise edendamise eest Võru maakonnas
MARGOT PÄHN Kodutütarde liikumise edendamise eest Võru maakonnas
KERLI RÕÕMUS Kodutütarde liikumise edendamise eest Võru maakonnas
KAITI VASILJEVA Kodutütarde liikumise edendamise eest Võru maakonnas
ENE LIIVA Kuldmedaliga lõpetamise eest
KADRI MÕIM Hõbemedaliga lõpetamise eest
HELINA JÄÄGER Hõbemedaliga lõpetamise eest
MAIRIKA PILLER Aktiivse ja eduka sportliku tegevuse eest
KEIJO HAAVISTU Noorkotkaste liikumise edendamise eest Võru maakonnas
2001/2002
GLEN KELP Väga hea õppimise ja olümpiaadidel eduka esinemise eest
LAURI KINDSIGO Väga hea õppimise ja olümpiaadidel eduka esinemise eest
ALLAN KULLESTE Väga hea õppimise ja olümpiaadidel eduka esinemise eest
RIIVO SISASK Väga hea õppimise ja olümpiaadidel eduka esinemise eest
RITA PUSKINA Hõbemedaliga lõpetamise eest
2000/2001
MARTIN KOHV Väga hea õppimise eest
ALLAR JORRO Väga heade sportlike saavutuste eest
KATRIN OTTIS Väga heade sportlike saavutuste eest
ARNO TÕRUKE Väga heade sportlike saavutuste eest
URMAS AASA Väga heade sportlike saavutuste eest
ROOMET ALLAS Väga heade sportlike saavutuste eest
KAIRI KORDE Tubli isetegevuslane
EDVIN PARKSEPP Väga heade sportlike saavutuste eest
IVO TAUL Väga heade sportlike saavutuste eest
ELIS TENIS Väga heade sportlike saavutuste eest
KADI PEEDO Väga heade sportlike saavutuste eest
RELIKA SÄKK Väga heade sportlike saavutuste eest
KAIDAR UMBLEJA Väga heade sportlike saavutuste eest
1999/2000
HELINA JÄÄGER Eduka esinemise eest emakeele, matemaatika ja maateaduse olümpiaadidel
MARGIT SÄDE Väga hea ja hea õppeedukuse eest
MAILIKA HINDRIKSON Väga heade sportlike saavutuste eest
TIMO KALJUVEE Väga heade sportlike saavutuste eest
MAIKI ILVES Kuldmedaliga lõpetamise eest
KEIT FOMOTSKIN Noorteklubi “Õ” president ja aktiivne isetegevuslane
1998/1999
JANIKA KAURSON Väga hea õppeedukuse eest
KADRI SÄDE Hõbemedaliga lõpetamise eest