Õpetajad

Nimi Amet Klassijuhataja e-post
Aigi Musto eesti keel ja kirjandus, ajalugu 4.a aigi.musto@vkk.edu.ee
Aliis Aalmann eesti keel ja kirjandus aliis.aalmann@vkk.edu.ee
Anne Kuklane klassiõpetaja 2.d anne@vkk.edu.ee
Anne Tammiste klassiõpetaja 1.d anne.tammiste@vkk.edu.ee
Ave Arop bioloogia, keemia 6.a ave.arop@vkk.edu.ee
Eha Sammalpärg käsitöö eha.sammalparg@vkk.edu.ee
Elina Allas eesti keel ja kirjandus elina.allas@vkk.edu.ee
Eva Heliste bioloogia, füüsika, geograafia, keemia, loodus 5.d eva.heliste@vkk.edu.ee
Eva-Liisa Püvi lapsehoolduspuhkusel eva-liisa.puvi@vkk.edu.ee
Evi Niilits saksa keel evi.niilits@vkk.edu.ee
Halyna Bohdanenko õpetaja halyna@vkk.edu.ee
Hele Hinn klassiõpetaja 2.b hele.hinn@vkk.edu.ee
Helve Sibul füüsika, matemaatika helve.sibul@vkk.edu.ee
Inga Kirss klassiõpetaja 2.a inga.kirss@vkk.edu.ee
Ingrid Kirk inglise keel ingrid.kirk@vkk.edu.ee
Inna Süving klassiõpetaja 1.b inna.syving@vkk.edu.ee
Jana Kalk inglise keel 8.b jana.kalk@vkk.edu.ee
Jane Varik sotsiaalpedagoog 7.d jane.varik@vkk.edu.ee
Janeli Asi lapsehoolduspuhkusel janeli.asi@vkk.edu.ee
Kaare Lill eesti keel ja kirjandus kaare@vkk.edu.ee
Kaie Püvi klassiõpetaja 3.a kaie.puvi@vkk.edu.ee
Kairi Koemets klassiõpetaja kairi.koemets@vkk.edu.ee
Kalle Kalkun tehnoloogia kalle@vkk.edu.ee
Karin Raudik ajalugu 9.a karin.raudik@vkk.edu.ee
Kevin Marks ajalugu ja ühiskonnaõpetus kevin.marks@vkk.edu.ee
Koidu Süvaorg klassiõpetaja 3.b koidu.syvaorg@vkk.edu.ee
Külliki Mattus klassiõpetaja 9.e kylliki@vkk.edu.ee
Liis Kranich kehaline kasvatus 8.c liis.kranich@vkk.edu.ee
Ly Kõiv vene keel 6.b ly@vkk.edu.ee
Maarja Põder eripedagoog 7.a maarja.poder@vkk.edu.ee
Mare Veiderpass inglise keel 9.c mare.veiderpass@vkk.edu.ee
Margus Soome kehaline kasvatus 5.a marguss@vkk.edu.ee
Maria Juul matemaatika 4.b maria.juul@vkk.edu.ee
Maire Nirk muusika maire.nirk@vorumuusikakool.ee
Marianne Jaanson matemaatika marianne.jaanson@vkk.edu.ee
Marianne Lepler inglise keel marianne.lepler@vkk.edu.ee
Merike Niitmets bioloogia, inimeseõpetus, loodusõpetus 9.b merike.niitmets@vkk.edu.ee
Merit Mõttus matemaatika 5.b merit.mottus@vkk.edu.ee
Merlin Mürk lapsehoolduspuhkusel merlin.murk@vkk.edu.ee
Minni Aia-Utsal lapsehoolduspuhkusel minni.aia@vkk.edu.ee
Olena Kornieieva õpetaja 1.c olena@vkk.edu.ee
Raili Jahtmaa geograafia, loodusõpetus raili.jahtmaa@vkk.edu.ee
Raili Kikas klassiõpetaja 1.a raili@vkk.edu.ee
Reene Õigus matemaatika reene.oigus@vkk.edu.ee
Signe Rõõmus muusika signe@vkk.edu.ee
Sirje Parv abiõpetaja sirje.parv@vkk.edu.ee
Terje Piirmann kehaline kasvatus 8.a terje.piirmann@vkk.edu.ee
Tiina Suumann kunst tiina.suumann@vkk.edu.ee
Tiit Raud muusika tiit.raud@vkk.edu.ee
Triinu Kärbla inglise keel, majandus triinu.karbla@vkk.edu.ee
Triinu Peedosaar kogupäevakooli koordinaator triinu.peedosaar@vkk.edu.ee
Tõnis Anton füüsika tonis@vkk.edu.ee
Ulvi Mustmaa klassiõpetaja, saksa keel, vene keel 4.d ulvi.mustmaa@vkk.edu.ee
Valentina Selkina logopeed valentina@vkk.edu.ee
Viorika Morel sotsiaalpedagoog 7.b viorika.morel@vkk.edu.ee
Õie Ristioja saksa keel oie.ristioja@vkk.edu.ee
Õnne Kronberg inglise keel onne@vkk.edu.ee