Õpetajad

Nimi Amet Klassijuhataja e-post
Aigi Musto eesti keel ja kirjandus, ajalugu 9.b aigi.musto@vkk.edu.ee
Aliis Aalmann eesti keel ja kirjandus, ajalugu aliis.aalmann@vkk.edu.ee
Anne Kuklane klassiõpetaja 6.d anne@vkk.edu.ee
Ave Arop loodusõpetus, bioloogia, keemia 5.a ave.arop@vkk.edu.ee
Eha Sammalpärg käsitöö eha.sammalparg@vkk.edu.ee
Elina Allas eesti keel ja kirjandus elina.allas@vkk.edu.ee
Eva Heliste bioloogia, geograafia, keemia, loodus, füüsika 8.f eva.heliste@vkk.edu.ee
Eva-Liisa Püvi lapsehoolduspuhkusel eva-liisa.puvi@vkk.edu.ee
Evi Niilits saksa keel, vene keel evi.niilits@vkk.edu.ee
Hele Hinn klassiõpetaja 1.b hele.hinn@vkk.edu.ee
Helve Sibul füüsika, matemaatika helve.sibul@vkk.edu.ee
Inga Kirss klassiõpetaja 1.a inga.kirss@vkk.edu.ee
Ingrid Kirk inglise keel ingrid.kirk@vkk.edu.ee
Inna Süving klassiõpetaja 3.a inna.syving@vkk.edu.ee
Jana Kalk inglise keel 7.b jana.kalk@vkk.edu.ee
Janeli Asi klassiõpetaja 4.d janeli.asi@vkk.edu.ee
Kaare Lill eesti keel ja kirjandus kaare@vkk.edu.ee
Kaie Püvi klassiõpetaja 2.a kaie.puvi@vkk.edu.ee
Kairi Koemets klassiõpetaja 1.d kairi.koemets@vkk.edu.ee
Kalle Kalkun töö- ja tehnoloogiaõpetus kalle@vkk.edu.ee
Karin Raudik ajalugu ja ühiskonnaõpetus 8.a karin.raudik@vkk.edu.ee
Koidu Süvaorg klassiõpetaja 2.b koidu.syvaorg@vkk.edu.ee
Külliki Mattus klassiõpetaja kylliki@vkk.edu.ee
Liis Kranich kehaline kasvatus 7.c liis.kranich@vkk.edu.ee
Ly Kõiv vene keel 5.b ly@vkk.edu.ee
Maarja Põder eripedagoog 6.a maarja.poder@vkk.edu.ee
Mare Veiderpass inglise keel 8.c mare.veiderpass@vkk.edu.ee
Margus Soome kehaline kasvatus 4.a marguss@vkk.edu.ee
Maria Juul matemaatika 9.a maria.juul@vkk.edu.ee
Maire Nirk muusika maire.nirk@vorumuusikakool.ee
Marianne Jaanson matemaatika marianne.jaanson@vkk.edu.ee
Marianne Lepler inglise keel marianne.lepler@vkk.edu.ee
Merike Niitmets inimeseõpetus, loodusõpetus, bioloogia 8.bd merike.niitmets@vkk.edu.ee
Merit Mõttus matemaatika 4.b merit.mottus@vkk.edu.ee
Merlin Mürk eesti keel, kirjandus merlin.murk@vkk.edu.ee
Minni Aia-Utsal sotsiaalpedagoog 6.b minni.aia@vkk.edu.ee
Raili Jahtmaa geograafia, loodusõpetus raili.jahtmaa@vkk.edu.ee
Raili Kikas klassiõpetaja 3.b raili@vkk.edu.ee
Reene Õigus matemaatika reene.oigus@vkk.edu.ee
Signe Rõõmus muusikaõpetus, koorilaul signe@vkk.edu.ee
Sirje Parv abiõpetaja sirje.parv@vkk.edu.ee
Terje Piirmann kehaline kasvatus 7.a terje.piirmann@vkk.edu.ee
Tiina Suumann kunstiõpetus tiina.suumann@vkk.edu.ee
Tiit Raud muusikaõpetus, koorilaul tiit.raud@vkk.edu.ee
Triinu Kärbla inglise keel, ühiskonnaõpetus, majandusõpetus 9.c triinu.karbla@vkk.edu.ee
Triinu Peedosaar kogupäevakooli koordinaator triinu.peedosaar@vkk.edu.ee
Tõnis Anton füüsika tonis@vkk.edu.ee
Ulvi Mustmaa klassiõpetaja, vene keel 5.d ulvi.mustmaa@vkk.edu.ee
Valentina Selkina logopeed valentina@vkk.edu.ee
Õie Ristioja saksa keel oie.ristioja@vkk.edu.ee
Õnne Kronberg inglise keel onne@vkk.edu.ee