VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

TERVIS

KOOSTÖÖ

ÕPIHUVI

HOOLIVUS

VASTUTUS

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

TERVIS

KOOSTÖÖ

ÕPIHUVI

HOOLIVUS

VASTUTUS

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

Avaleht2021-02-05T08:17:51+02:00

Koolielu uudised ja teated

Värvide nädal

VKK Õpilasesindus esitleb – Värvide nädal. Järgmise nädala iga päev on pühendatud mõnele värvile. Kanna sel päeval seda värvi riideid ning just sinu klass võib saada aktiivseima klassi auhinna.

Esmaspäev, 29. november, 2021|

Helkurikontroll koolis

Koolis toimus taas helkurite kontroll. Abiks olnud abipolitseinikud palusd kõigile panna südamele:
 
“Helkur, meie kõige odavam elukindlustus on KOHUSTULIK kõigile – kinnita see oma riiete külge, autotulede kõrgusele rippuma. Arvesta sellega, et oleksid nähtav nii vastutulevale kui sinust mööduvale autole, et tänavat ületades märkaks sind õigeaegselt nii vasakult kui paremalt lähenev auto. On ilmselge, et kui helkur on ainult koolikotil, siis vastutulev või vasakult/paremalt lähenev auto sind ei märka. Võimalusel kanna pimedal ajal lisaks helkurile ka heledamaid riideid.
 
Võrumaa on väike ja iga võrumaalane on oluline, meile kõigile tähtis. Kodust välja minnes jälgi, et lisaks koduvõtmetele ja telefonile oleks sul kaasas ja korralikult riiete külge kinnitatud helkur(id).
 
Armas noor võrukas! Sa oled meile tähtis, me tahame, et jõuaksid turvaliselt sihtpunkti. Palun tee end nähtavaks!
 
Turvalist liiklemist soovides Kagu politseijaoskonna abipolitseinike korrakaotserühma abipolitseinikud Eve ja Kersti”
Neljapäev, 25. november, 2021|

9.klassid osalesid lahedas geograafiatunnis

Tunnis lõid õpilased lihtsa 3D-mudeli Tallinna kesklinnast. Töötoa käigus tutvustati geoinformaatikat ja räägiti 3D-mudelite vajalikkusest ja rakendamisest.

Lahe geograafiatund on pälvinud Eesti teaduse populariseerimise peapreemia kategoorias “tegevused/tegevuste sarjad”.

Neljapäev, 25. november, 2021|

Õnnitleme!

Sel korral on põhjust õnnitleda meie tublisid õpetajaid.

Meie muusikaõpetuse õpetaja ja koorijuht Signe Rõõmus on 2021 aasta Riho Pätsi koorimuusika auhinna laureaat.  Meie emakeele-, kirjanduse- ja ajalooõpetaja Aliis Aalmann võitis oma luulekoguga “Verihaljas” Betti Alveri kirjandusauhinna  ning huvijuht Anu Koop pälvis Eesti Transpordiameti tunnustuse liiklusõpetuse õpetaja kategoorias.

Kolmapäev, 24. november, 2021|

Osaluskohvik

16. novembril toimus meie koolis III osaluskohvik. Aitäh kõigile osalejatele! Piltide autor on Sander Soll.

Esmaspäev, 22. november, 2021|

Võrumaa koolinoorte MV hõbe võrkpallis

Võrumaa koolinoorte MV võrkpallis saavutas meie kooli poiste võistkond II koha. Hõbemedali said kaela Hardi-Joosep Kongo (9a), Gregor Vendla (9a), Harlis Heliste (9b), Markus Lehtna (9b), Ragnar Tamberg (9b), Rasmus Märtin (9b), Alfred Hurt (7a) ja Hendrik Hollas (7b).

Õnnitleme!

Teisipäev, 16. november, 2021|

Rahatarkusest ja investeerimisest “Tagasi kooli” programmi raames

Gundo Roosve käis “Tagasi kooli” programmi raames rääkimas 9.c õpilastele rahatarkusest ja investeerimisest. Õpilased kuulasid aktiivse ettevõtja ja investori nõuandeid ning mõtteid investeerimise maailmast. Tunnis saadi muuhulgas teadmisi sellest, milline ost toob kaasa kohustused (nt Ferrari), milline teenib Sulle raha (nt traktor). Tunni kokkuvõtteks diskuteeriti teemal “Kas pigem investeerida kodu ostu 100 000.- või laenudesse/aktsiatesse ning teenida selle pealt igakuiselt 1500.- netotulu”. Investeerimistunni võtab kenasti kokku USA müügimehe ja motivatsioonikõneleja Ziglari mõttetera “You don’t have to be great to start, but you have to start to be great”.

Teisipäev, 16. november, 2021|

Õnnitleme!

Võru maakonna 4.-5. klasside MV rahvastepallis saavutas meie kooli tüdrukute võistkond II koha. Võistkonda kuulusid Hettel Soome, Hanna-Liisa Kallas, Emili Taaber, Merili Kiis, Helena Pihlapuu, Agneta-Lisell Saag, Sofia Markova ja Helena Sepp. Poiste võistkond saavutas III koha. Võistkonnas mängisid Eero Mikk, Simon Vendla, Stein Nopason, Sten Morton Poimu, Markus Ilumets, Robert Märtin, Keven Palojärv ja Tauri Tamm.

Reede, 12. november, 2021|

Erasmus+ projekti “LittleBigEntrepreneurs” tegevused koolis

Meie kool osaleb projektis LittleBigEntrepreneurs, millega tahame muuta ettevõtlusõppe õpilastele veelgi vahvamaks. Selleks, et paremini mõista toomise protsessi, mängisid 4. b klassi õpilased šokolaadi mängu. Kui esimene kord juhendasid õpetajad siis järgmisel korral juhendavad neid 7.c klassi õpilased.

Lisaks käis meil külas lapsevanem ja Võru Lastefestivali peakorraldaja Kristi Vals, kes juhendab 5.b klassi kooli jõululaada korraldamisel.

Reede, 12. november, 2021|
Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA
ja Google Privaatsuseeskirjad ning
rakenduvad Teenustingimused.

KONTAKT

Võru Kesklinna Kool
Vabaduse 12
65609 Võru

Koduleht: www.vkk.edu.ee
E-post: kesklinn@vkk.edu.ee
Telefon: +372 782 3636

Go to Top