TERVIS

Kevadlaada pildigalerii

Laupäev, 21. mai, 2022|

Kooliaasta lõpetamise kuupäevad

10.juuni 1.-8. klasside kooliaasta lõpetamine.

17.juuni kell 15.00 9. klasside koolilõpuaktus.

Reede, 20. mai, 2022|

Õnnitleme!

18.mail toimusid Võru Spordikeskuse staadionil Võrumaa koolinoorte kergejõustiku MV. Meie kooli õpilased saavutasid järgnevad suurepärased tulemused:
Marta Mia Lepp: I kohad 60m jooksus, 60m tõkkejooksus ja kaugushüppes
Kaisa Kuragin: I kohad 60m tõkkejooksus ja kõrgushüppes ning III koha 400m jooksus
Mattias Lehtna: II koha 60m tõkkejooksus, III koha kaugushüppes
Karola Sepp: I koha 100m jooksus
Markus Lehtna: I kohad odaviskes ja kuulitõukes
Anders Veidner: II kohad kuulitõukes ja kettaheites
Karmen Tugedam: I koha odaviskes, II koha kuulitõukes ja III koha kettaheites
Hendrik Hollas: III koha 400m jooksus
Hettel Soome: I koha palliviskes
Eva Lotta Joonas: I koha 800m jooksus

Aitäh kõikidele tublidele sportlastele ja kohtunikele!

Neljapäev, 19. mai, 2022|

Õnnitleme!

Teisipäeval, 10.05 toimusid Võru maakonna koolinoorte murdmaateatejooksud Osulas. Võru Kesklinna Kool saavutas 7.-9.kl pendelteatejooksus I koha. Võistkonda kuulusid: Karola Sepp, Renata Safina, Karmen Tugedam, Kaisa Kuragin, Mia Anett Undrus, Gregor Vendla, Hardi-Joosep Kongo, Markus Lehtna, Lasse-Rihard Sissas, Harlis Heliste.
4.-6.kl pendelteatejooksus II koha. Võistkonda kuulusid: Marta Mia Lepp, Meribel Kumm, Helena Sepp, Erika Udras, Eva Lotta Joonas, Karel Tõnts, Sander Soll, Eero Mikk, Harrys Piirmann, Mattias Lehtna.
1.-3.kl pendelteatejooksus III koha. Võistkonda kuulusid: Stefi Taaber, Liisbet Lang, Brita Ilves, Kaire Ivanova, Emely Teksel, Remi Ilves, Andreas Kalder, Andri Lubi, Kristjan Saarts, Sebastian Vahemets.
1.-3.kl 4T+4P x 300m maastikuteatejooksus III koht. Jooksid: Stefi Taaber, Liisbet Lang, Kaire Ivanova, Emely Teksel, Andreas Kalder, Andri Lubi, Kristjan Saarts, Sebastian Vahemets.
4.-6.kl 4T+4P x 300m maastikuteatejooksus II koht. Jooksid: Marta Mia Lepp, Erika Udras, Meribel Kumm, Eva Lotta Joonas, Karel Tõnts, Eero Mikk, Harrys Piirmann, Mattias Lehtna.
7.-9.kl 4T+4P x 500m maastikuteatejooksus II koht. Jooksid: Karola Sepp, Renata Safina, Kaisa Kuragin, Karmen Tugedam, Gregor Vendla, Hardi-Joosep Kongo, Lasse-Rihard Sissas, Markus Lehtna.
Aitäh kõigile treeneritele!
Teisipäev, 10. mai, 2022|

Õnnitleme!

Lasse Rihard Sissas saavutas geograafiaolümpiaadi vabariiklikus voorus kolmanda koha (III järk). Õpilast juhendas õpetaja Raili Jahtmaa.

Teisipäev, 10. mai, 2022|

22. aprillil külastas meie kooli esindus Viljandi Kesklinna Kooli. Koos pandi paika plaane, kuidas saaks tulevikus koostööd teha ning kaasata ühistegevustesse ka teisi Kesklinna Koole üle Eesti. Aitäh toreda vastuvõtu eest. Piltide autor on Elina Tirgo

Teisipäev, 3. mai, 2022|

Tule meie kooli tööle!

Võru Kesklinna Kool võtab alates 2022./2023. õppeaastast konkursi korras tööle:

sotsiaalpedagoogi (1,0 ametikohta)
klassiõpetaja (2,0 ametikohta)
vene keele õpetaja (0,5 ametikohta)

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata hiljemalt 6. maiks e-posti aadressile kaare@vkk.edu.ee. Lisainfo telefonil 516 6792.

Teisipäev, 19. aprill, 2022|

Poistekoor saavutas võistulaulmisel III koha

EMLS IX üle-eestiline poistekooride võistulaulmine sai teoks!

2020. aasta kevadel toimuma pidanud poistekooride võistulaulmine lükkus korduvalt edasi koronaviiruse puhangute tõttu. Võistulaulmine poistekooridele sai lõpuks teoks 9. aprillil 2022. aastal Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis, kus osales ka Võru Kesklinna Kooli poistekoor ja saavutas C2 kategoorias III koha.

Korraldajate sooviks oli, et koorid ei pelgaks võistulaulmisel osalemist ning võtaks seda kui omavahelist kokkusaamist, rõõmu laulmisest, mis annab hooajale mõtte ja tegutsemistahte. Kui 2022. aastal oli võistulaulmisele registreeritud poistekoore 34, siis nüüd osales 13 poistekoori.

Võistulaulmisele lisaks said  osalevad kooripoisid võimaluse tutvuda AHHAA keskuse või Eesti Rahva Muuseumiga. Päeva lõpetas muusikalise tervitusega Rahvusooper Estonia meeskvintett Riivo Jõgi juhatamisel. Oli vahva meeleolukas laupäev!

Oleme tänulikud EMLSi tegevjuht Marika Kuusikule, kes on väsimatu poistelaulu vankri eestvedaja!

Fotode autor Angela Laine
Esmaspäev, 18. aprill, 2022|