TERVIS

Avaleht2021-02-05T08:17:51+02:00

Koolielu uudised ja teated

Õnnitleme!

Võru maakonna 6.-9. klasside karikavõistlustel  segavõrkpallis  võitis  Võru Kesklinna Kool võistkond II koha.  Võistkonnas mängisid Berit Saare, Eliise Helstein, Emili Taaber, Heleriin Kink, Hendrik Hollas, Karl Oskar Pikk, Alfred Hurt, Karl Einar Lehiste. Mänge juhendas Liis Kranich.

Neljapäev, 17. november, 2022|

Õnnitleme!

Neljapäeval, 10.11 toimusid 4.-5. kl rahvastepalli meistrivõistlused. Nii tüdrukud kui ka poisid saavutasid III koha. Tüdrukute võistkond mängis koosseisus: Helena Sepp, Marin Reismann, Meribel Parv, Mirja Silva Kaljula, Annegrete Kumm, Mariliina Sanin, Loore Tagen ja Cäthleen Vähi. Poiste võistkonnas mängisid: Karl Uibusaar, Joosep Kürsa, Mairon Morel, Rasmus Lepistik, Kennet Püvi, Ats Marten Adamson, Kennert Boitsov.

Aitäh treeneritele ja õpilasi juhendanud kehalise kasvatuse õpetajatele!

Reede, 11. november, 2022|

Õnnitleme!

Kolmapäeval, 5. oktoobril anti üle tunnustused Võru linna säravaimatele õpetajatele. Aasta õpetaja 2022 tiitli pälvis teiste seas meie algklasside õpetaja Inga Kirss.

Oleme uhked, et õpetaja Inga on osa meie kooliperest!

Neljapäev, 6. oktoober, 2022|

Õpetajate päeva tähistamine

Õpetajate päeva puhul andsid tunde 9. kl õpilased ja neil tuli see väga vahvasti välja!

Pildigalerii
Kolmapäev, 5. oktoober, 2022|

Orienteerumispäeva pildigalerii

Spordipäeva raames oli terve kool Kubija rolleriraja männimetsas orienteerumas.

Pildigalerii

Õnnitleme!

Neljapäeval, 29. septembril tunnustati Võrumaa tublisid haridustöötajaid. Meie koolist oli seekord kaks nominenti. Ühine õnnesoov läheb klassiõpetaja Koidu Süvaorule ja tugispetsialist Maarja Põdrale! Meie kool tunneb Teie üle rõõmu!

Õnnitleme!

Kolmapäeval, 28.09.2022 toimusid Kubija terviseradadel Võrumaa koolinoorte sügisesed murdmaajooksud. Meie koolist osales 65 õpilast. Auhinnalise koha võitsid: Annegrete Kumm II koht, Kaisa Kuragin III koht, Erika Udras I koht, Eva Lotta Joonas II koht, Anne Lee Tiks III koht ja Sander Koobak II koht. Kiitus kõikidele võistlustel osalenud noorsportlastele!

Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA
ja Google Privaatsuseeskirjad ning