VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

TERVIS

KOOSTÖÖ

ÕPIHUVI

HOOLIVUS

VASTUTUS

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

TERVIS

KOOSTÖÖ

ÕPIHUVI

HOOLIVUS

VASTUTUS

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

Avaleht2021-02-05T08:17:51+02:00

Koolielu uudised ja teated

Suvine päevalaager meie koolis

20.-30. juulil toimub meie koolis suvine päevalaager, kus Ukrainast pärit õpilased saavad täiustada oma eesti keele oskust ning koos eestlastest õpilastega mängida ning keelt harjutada. Laager lõpeb osalemisega Võru Lastefestivali laadal.

Laagri jätkutegevused toimuvad sügisvaheajal.

Reede, 22. juuli, 2022|

LittleBigEntrepreneurs projektikohtumine Võrus

Meie kool osaleb Erasmus+ ettevõtlusprojektis LittleBigEntrepreneurs, mille eesmärk on töötada välja majandusõpet toetav arvutimäng. 28. ja 29. juunil toimus LittleBigEntrepreneurs projektikohtumine Võrus. Kohtumisel osalesid partnerite esindajad Sloveeniast, Eestist, Portugalist ja Kreekast. Lisaks väga edukatele Võru Kesklinna Koolis toimunud projektikoosolekutele külastasime Tartus asuvat Ettevõtlusküla ning tutvusime võimalustega, mida pakub  Võrumaa Kutsehariduskeskuse puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus Tsenter Väimelas.

Ettevõtluskülas andis koolitaja Tõnis Petersell ülevaate ettevõtte ajaloost, tegevussuundadest ning tegutsemiseesmärkidest. Lisaks oli kõigil võimalik panna ennast proovile lõbusas ja väljakutseid pakkuvas ettevõtlusmängus.

Tsentris andis alustava ettevõtluse konsultant Kaido Mäesalu projektipartneritele ülevaate asutusest ning kogemustest õpilasfirmade mentorina. Kuna paljudes Euroopa riikides, sh Sloveenias ja Kreekas, on ettevõtlusõpe koolides alles lapsekingades, oli saadud info projekti ja partnerite jaoks äärmiselt huvitav ja kasulik.

Järgmine näost-näkku projektikohtumine toimub oktoobris Portugalis. Täname projektikohtumise korraldamise eest Võru Kesklinna Kooli tublit meeskonda.

Neljapäev, 30. juuni, 2022|

47. lennu lõpuaktus

Reede, 17. juuni, 2022|

Kooliaasta lõpetamise kuupäevad

10.juuni 1.-8. klasside kooliaasta lõpetamine.

17.juuni kell 15.00 9. klasside koolilõpuaktus.

 

Esmaspäev, 13. juuni, 2022|

1.-8.kl tähistas kooliaasta lõppu

Vaata pildigaleriid
Esmaspäev, 13. juuni, 2022|

Meie selle aasta parimad

Kooli kevadkontserdil tunnustasime ka oma selle aasta parimaid ning pidasime meeles kauaaegseid töötajaid. Tiitli Aasta õpilane 2022 pälvis Anne Lee Tiks, Aastate õpilased 2022 on Sireliis Viiberg ja Lasse Rihard Sissas, Aasta klassijuhataja 2022 on Janeli Asi ning Aasta õpetaja 2022 Maria Juul. Meil on au, et olete osaks meie koolist!

Esmaspäev, 6. juuni, 2022|

8b kanuumatk

31. mail toimus 8b kanuumatk 12 km Võhandu jõel. Pärast matka oli veel jaksu mängida võrkpalli ja punuda võilillepärga. Väga hästi maitsesid ka grillitud vorstid ja vahukommid. Oli tore päev olla klassiga üheskoos!

Teisipäev, 31. mai, 2022|
Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA
ja Google Privaatsuseeskirjad ning
rakenduvad Teenustingimused.

KONTAKT

Võru Kesklinna Kool
Vabaduse 12
65609 Võru

Koduleht: www.vkk.edu.ee
E-post: kesklinn@vkk.edu.ee
Telefon: +372 782 3636

Go to Top