VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

TERVIS

KOOSTÖÖ

ÕPIHUVI

HOOLIVUS

VASTUTUS

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

TERVIS

KOOSTÖÖ

ÕPIHUVI

HOOLIVUS

VASTUTUS

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

VÕRU KESKLINNA KOOL

Õppimiseks parim paik

Avaleht2021-02-05T08:17:51+02:00

Koolielu uudised ja teated

Õnnitleme!

Teisipäeval, 10.05 toimusid Võru maakonna koolinoorte murdmaateatejooksud Osulas. Võru Kesklinna Kool saavutas 7.-9.kl pendelteatejooksus I koha. Võistkonda kuulusid: Karola Sepp, Renata Safina, Karmen Tugedam, Kaisa Kuragin, Mia Anett Undrus, Gregor Vendla, Hardi-Joosep Kongo, Markus Lehtna, Lasse-Rihard Sissas, Harlis Heliste.
4.-6.kl pendelteatejooksus II koha. Võistkonda kuulusid: Marta Mia Lepp, Meribel Kumm, Helena Sepp, Erika Udras, Eva Lotta Joonas, Karel Tõnts, Sander Soll, Eero Mikk, Harrys Piirmann, Mattias Lehtna.
1.-3.kl pendelteatejooksus III koha. Võistkonda kuulusid: Stefi Taaber, Liisbet Lang, Brita Ilves, Kaire Ivanova, Emely Teksel, Remi Ilves, Andreas Kalder, Andri Lubi, Kristjan Saarts, Sebastian Vahemets.
1.-3.kl 4T+4P x 300m maastikuteatejooksus III koht. Jooksid: Stefi Taaber, Liisbet Lang, Kaire Ivanova, Emely Teksel, Andreas Kalder, Andri Lubi, Kristjan Saarts, Sebastian Vahemets.
4.-6.kl 4T+4P x 300m maastikuteatejooksus II koht. Jooksid: Marta Mia Lepp, Erika Udras, Meribel Kumm, Eva Lotta Joonas, Karel Tõnts, Eero Mikk, Harrys Piirmann, Mattias Lehtna.
7.-9.kl 4T+4P x 500m maastikuteatejooksus II koht. Jooksid: Karola Sepp, Renata Safina, Kaisa Kuragin, Karmen Tugedam, Gregor Vendla, Hardi-Joosep Kongo, Lasse-Rihard Sissas, Markus Lehtna.
Aitäh kõigile treeneritele!
Teisipäev, 10. mai, 2022|

Õnnitleme!

Lasse Rihard Sissas saavutas geograafiaolümpiaadi vabariiklikus voorus kolmanda koha (III järk). Õpilast juhendas õpetaja Raili Jahtmaa.

Teisipäev, 10. mai, 2022|

22. aprillil külastas meie kooli esindus Viljandi Kesklinna Kooli. Koos pandi paika plaane, kuidas saaks tulevikus koostööd teha ning kaasata ühistegevustesse ka teisi Kesklinna Koole üle Eesti. Aitäh toreda vastuvõtu eest. Piltide autor on Elina Tirgo

Teisipäev, 3. mai, 2022|

Tule meie kooli tööle!

Võru Kesklinna Kool võtab alates 2022./2023. õppeaastast konkursi korras tööle:

sotsiaalpedagoogi (1,0 ametikohta)
klassiõpetaja (2,0 ametikohta)
vene keele õpetaja (0,5 ametikohta)

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad saata hiljemalt 6. maiks e-posti aadressile kaare@vkk.edu.ee. Lisainfo telefonil 516 6792.

Teisipäev, 19. aprill, 2022|

Poistekoor saavutas võistulaulmisel III koha

EMLS IX üle-eestiline poistekooride võistulaulmine sai teoks!

2020. aasta kevadel toimuma pidanud poistekooride võistulaulmine lükkus korduvalt edasi koronaviiruse puhangute tõttu. Võistulaulmine poistekooridele sai lõpuks teoks 9. aprillil 2022. aastal Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis, kus osales ka Võru Kesklinna Kooli poistekoor ja saavutas C2 kategoorias III koha.

Korraldajate sooviks oli, et koorid ei pelgaks võistulaulmisel osalemist ning võtaks seda kui omavahelist kokkusaamist, rõõmu laulmisest, mis annab hooajale mõtte ja tegutsemistahte. Kui 2022. aastal oli võistulaulmisele registreeritud poistekoore 34, siis nüüd osales 13 poistekoori.

Võistulaulmisele lisaks said  osalevad kooripoisid võimaluse tutvuda AHHAA keskuse või Eesti Rahva Muuseumiga. Päeva lõpetas muusikalise tervitusega Rahvusooper Estonia meeskvintett Riivo Jõgi juhatamisel. Oli vahva meeleolukas laupäev!

Oleme tänulikud EMLSi tegevjuht Marika Kuusikule, kes on väsimatu poistelaulu vankri eestvedaja!

https://www.emls.ee/paev-tais-poistelaulu/

Fotode autor Angela Laine
Esmaspäev, 18. aprill, 2022|

“Õhtuga targemaks!” Pildid.

12. aprillil toimus meie koolis õhtune õpiüritus „Õhtuga targemaks“. Lühidalt öeldes oli see meie oma kooli öökool. Õpilastel olid sel päeval lühendatud tunnid, et kõigil oleks jõudu-jaksu tulla õhtul tagasi kooli ning palju uut ja põnevat teada saada. Terve kool oli jagatud õpitubadeks, millest igaühes sai tegutseda ning õppida. Õhtu oli jagatud kaheks osaks. 1.-4. klasside õpilased olid oodatud kooli kell 16.00 ja nende tegevused kestsid kaks tundi. Kell 18.00 olid kooli oodatud 5.-9. klasside õpilased. Nende töötoad lõppesid kell 20.00 Lisaks sellele, et sündmus oli kohustuslik, oli see õhtu ääretult tore ja lõbus.

Miks me seda tegime?

Meie kooli üheks põhiväärtuseks on õpihuvi äratamine ja selle hoidmine. „Õhtuga targemaks“ on just seepärast loodud sündmus: igaüks saab õppida ja lustida ning uusi teadmisi katsetada.

Toimunud töötubadega saad täpsemalt tutvuda siin: https://vkk.edu.ee/et/ohtuga-targemaks-tootoad

Vaata kogu pildigaleriid
Neljapäev, 14. aprill, 2022|

Õnnitleme!

Piirkondlikul matemaatikavõistlusel Nuputa saavutas võistkond koosseisus Grete Truuta Eks, Henriette Luise Taal, Markus Ilumets ja Kirill Daradanov I koha. II koha saavutas võistkond koosseisus Heleene Anton, Uku Joonas ja Oliver Keel. Õpilasi juhendasid õpetaja Marianne Jaanson ja õpetaja Merit Mõttus.

Maakondlikul bioloogiaolümpiaadil saavutas Hiie Utsu III ja Anne Lee Tiks I koha. Õpilasi juhendas õpetaja Ave Arop.

Kolmapäev, 6. aprill, 2022|

Õhtuga targemaks

12. aprillil toimub meie koolis õpisündmus “Õhtuga targemaks”. Sündmuse jooksul on õpilastel võimalik osaleda õpitubades, vaadata teadusteatrit ning viia läbi erinevaid katseid. Õpiüritus on kõigile Võru Kesklinna Kooli õpilastele kohustuslik.

16.00-18.00 on oodatud õpiüritusele 1.-4. klasside õpilased ja 18.00-20.00 toimuvad 5.-9. klasside õpilastele suunatud õpitoad.

Kõik õpilased peavad osalema vähemalt 3 töötoa tegevustes. Töötubade nimekirjaga saab tutvuda siin: https://vkk.edu.ee/et/ohtuga-targemaks-tootoad/

Osades töötubades osalemine nõuab eelnevat registreerimist. Registreerida saab töötuba läbiviivate õpetajate juures alates esmaspäevast, 11.aprillist.

Õpisündmus on pühendatud Võru Kesklinna Kooli 48. sünnipäevale.

Teisipäev, 5. aprill, 2022|

IV Võru Kesklinna Kooli osaluskohvik

29.märtsil korraldas õpilasesindus juba traditsiooniks saanud osaluskohviku. Arutleti koolivara hoidmise, viisakuse, koolikiusamise, kooliõue kujundamise ning õpilaste õiguste ja kohustuste teemadel. Sündmuse peakorraldaja oli Hiie Utsu. Fotode autor on Lasse Rihard Sissas.

Reede, 1. aprill, 2022|
Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA
ja Google Privaatsuseeskirjad ning
rakenduvad Teenustingimused.

KONTAKT

Võru Kesklinna Kool
Vabaduse 12
65609 Võru

Koduleht: www.vkk.edu.ee
E-post: kesklinn@vkk.edu.ee
Telefon: +372 782 3636

Go to Top