Võru maakonna laste folklooripäev toimus seekord 25. märtsil Võru Kesklinna koolis. See on päev, mil pärimuskultuuri hoidmist oluliseks pidavate Võrumaa koolide 1.-4. klasside õpilased tunnevad rõõmu ühisest peost. Folklooripäev algas ühise traditsioonilise Sabatantsuga. Tantsusaba sai päris pikk, sest registreerus 8 tantsurühma ja kandleansambel, kokku 130 osalejaga. Edasi toimus töö õpitubades. Vana Võromaa laulude õpituba viis läbi  rahvamuusik Meelika Hainsoo,  Vana Võromaa tantse õpetas rahvamuusik Kadri Lepasson, rahvapillitoas toimetas pilliõpetaja Kersti Kamberg  ja aafrika pärimustantse Tallinnas elav nigeerlasest tantsuõpetaja Dami Adeyemi.

Võrumaa laste folklooripäeva toimumist toetasid Eesti Kultuurkapitali  Võrumaa Ekspertgrupp, Eesti Rahvakultuuri keskus, Võrumaa Arenduskeskus ja MTÜ Kesklinna Kool.

Seekordse pärimuspäeva peakorraldaja oli Marianne Jaanson. Fotode autor on Lasse Rihard Sissas.