Kolmapäeval, 6.märtsil 2019 toimusid Haanja suusaradadel Eesti Koolispordi Liidu  murdmaasuusatamise meistrivõistlused, kus Võru Kesklinna Kooli õpilased saavutasid suurte põhikoolide arvestuses II koha. Võistkonda kuulusid: Annegrete Kumm 1.b; Meribel Kumm 3.a, Erika Udras 3.a; Eva Lotta Joonas 3.b, Harrys Piirmann 3.a; Mattias Lehtna 3.b; Carolina Roomets 4.a; Rico Pedras 4.a; Simo Sulg 4.a; Aureelia Kumm 7.a; Otto Toomas Kibena 7.a;  Hardi-Joosep Kongo 6.a; Markus Lehtna 6.b; Janar Lett 7.b; Reiko Hussar 7.c; Johanna Udras 9.b; Hendrik Kavant ja Jürgen Joonas 8.a.
Suurte koolide segateates saavutas Võru Kesklinna Kool II koha. Võistkonda kuulusid: Carolina Roomets, Rico Pedras, Aureelia Kumm, Reiko Hussar, Johanna Udras ja Jürgen Joonas.
Individuaalselt saavutasid I koha Johanna Udras, Aureelia Kumm, Markus Lehtna ja Jürgen Joonas. Carolina Roomets, Reiko Hussar ja Harrys Piirmann said III koha.