Majandusõpetuse tundide raames on meie kooli õpilastel vahva ülesanne – läbi viia heategevusprojekt, millega tehakse meie koolimaja veelgi õpisõbralikumaks. Sel aastal on juba teoks saanud kaks toredat ettevõtmist – Karin Raudsepp, Ketli Häelme ja Mirtel Saks kogusid erinevatelt ettevõtetelt ja institutsioonidelt helkureid. Helkuritega toetasid teiste seas Haridusministeerium, Riigikogu, Võru Linnavalitsus, Maksu- ja Tolliamet. Koostöös 9.c klassi õpilase Kevin Labiga valmis meie kooli oma helkuripuu.

Voldemar Ingermann ja Silver Raud tegid aga koostöös Võrumaa Kutsehariduskeskuse puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskusega Tsenter koolilastele mängu trips-traps-trull. Sel nädalal said esimesed mängud II korruse koridoridesse maha märgitud ning need on saanud mängijate seas kiirest väga populaarseteks.

Aitäh teile kõigile!