Meie kool on ametlikult vastu võetud Liikuma Kutsuva Kooli ridadesse. Programmis osalemisega saame pakkuda õpilastele ideid ja võimalusi, kuidas läbi liikumise koolirõõmu säilitada. Iga õpilane peaks koolipäeva jooksul aktiivselt liikuma vähemalt tund aega. See minimaalne koormus on hea tervise ja arengu jaoks esmatähtis. Programmi sisu on sündinud eri valdkondade teadlaste ja ekspertide ühistööna. Koolile pakutakse ideede ja koolituste tuge, kuid liikumisvahendite valiku, aktiivsete ainetundide ning vahetundide, koolipäeva ja –ruumi ümbermõtestamisega  seotud valikud teeme koolis ise. Koolipere on esimese otsustava sammu juba astunud. Õpilased saavad õuevahetunnis väljas värske õhu käes viibida. Jalgsi kooli tulek ja koolist lahkumine on kindel samm Liikuma Kutsuva Kooli suunas.