Konsultatsiooni- ja järelvastamise ajad

1.  Aalmann Aliis N 14.05-14.50 + kokkuleppel kab 220
2. Allas Elina E 14.30-15.15 + kokkuleppel, kab 301
3. Anton Tõnis N 14.15-15.00 + kokkuleppel kab 309
4. Arop Ave K 14.30-15.30 + kokkuleppel kab 419
5. Asi Janeli E 13.30- 14.30 + kokkuleppel kab B103
6.  Heliste Eva K 14.15-15.00 + kokkuleppel kab B312b
7. Hinn Hele N 14.00-14.45 + kokkuleppel kab 214
8. Jaanson Marianne K 13.50-14.50-+ kokkuleppel kab 306
9. Jahtmaa Raili E 14.25-15.10, K 14.25-15.10 + kokkuleppel kab 220
10. Juul Maria K 13.30-14.30 + kokkuleppel kab 207
11. Kalk Jana T 14.10-14.55 + kokkuleppel kab  305
12. Kalkun Kalle N 14.15-15.00 + kokkuleppel kab 110
13. Kikas Raili T 14.05-14.50 + kokkuleppel kab 209
14. Kirk Ingrid K 14.30-15.30 + kokkuleppel kab 304A
15. Kirss Inga N 13.00-14.00 + kokkuleppel kab 210 
16. Koemets Kairi T 13.45-14.30 + kokkuleppel kab B314
17. Koop Anu Kokkuleppel kab B121
18. Kranich Liis E 13.00-14.00 + kokkuleppel võimlas
19. Kuklane Anne N 13.15-14.00 + kokkuleppel kab B115
20. Kronberg Õnne K 13.00-13.45 + kokkuleppel kab 105
21. Kõiv Ly N 14.45-15.30+ kokkuleppel kab 303a
22. Kärbla Triinu K 13.30-14.30 + kokkuleppel kab 201
23. Lepler Marianne E 14.25-15.10, N 14.25-15.10+kokkuleppel kab 108
24. Lill Kaare N 14.00-14.45 + kokkuleppel kab 308
25. Mattus Külliki Kokkuleppel kab B101
26. Mustmaa Ulvi E 13.45-14.30 + kokkuleppel kab B314
27. Musto Aigi N 14.00-14.45 + kokkuleppel kab 302
28. Mõttus Merit K 14.00-15.15 + kokkuleppel kab B311
29. Niilits Evi E 14.30-15.30 + kokkuleppel kab 109
30. Niitmets Merike E 14.00-15.00 + kokkuleppel kab B303
31. Nirk Maire Kokkuleppel muusikakoolis
32. Piirmann Terje T 13.00-14.15 + kokkuleppel võimlas
33. Püvi Kaie N 13.30-14.30 + kokkuleppel kab 213
34. Raud Tiit Kokkuleppel kab B112
35. Raudik Karin E 14.45-15.30+ kokkuleppel kab B116
36. Ristioja Õie K 14.15-15.00 + kokkuleppel kab B112
37. Rõõmus Signe T 13.30-14.15 + kokkuleppel kab 418
38. Sammalpärg Eha N 14.15-15.00 + kokkuleppel kab 113
39. Selkina Valentina N 14.15-15.00 + kokkuleppel kab 104
40. Sibul Helve T 13.50-15.00 + kokkuleppel kab B302
41. Soome Margus N 14.30-15.15 + kokkuleppel võimlas
42. Suumann Tiina E 14.00-14.45+ kokkuleppel kab B114
43. Süvaorg Koidu N 13.50-14.35 + kokkuleppel kab 212
44. Süving Inna N 14.25-15.10 + kokkuleppel kab 211 
45. Tšebotar Viorika Kokkuleppel kab 303B, alates novembrist kab 106
46. Veiderpass Mare K 14.15-15.00 + kokkuleppel kab 304B
47. Õigus Reene N 14.15-15.30 + kokkuleppel kab B312